Zhiyun Smooth Q2 stabilizátor čierny


,


Cena 109,00 €

Zľava 31 % z pôvodnej ceny: 159,00 € Zobraziť nápoveď

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 v čiernej farbe využijete pri natáčaní videí pomocou mobilného telefónu, ale zároveň vám poslúži aj ako powerbanka. Je vhodný pre rôzne druhy smartfónov, fotoaparátov či akčných kamier. Ponúka rôzne režimy natáčania a 3-osú stabilizáciu pre ostré zábery bez rozmazania. Je veľmi ľahký, váži len 260 gramov, takže vás pri natáčaní nebude bolieť ruka. Kompaktné rozmery umožnia to, že ho môže nosiť so sebou. V prevádzke vydrží približne 17 hodín. Vyrobený zo zliatiny hliníka. Jednoducho sa ovláda pomocou tlačidiel a päťcestného joyisticku. K dispozícii port micro-USB.

Vezmite ho so sebou 

Stabilizátor vám nezaberie veľa miesta v taške, a preto je ideálnym partnerom na potulkách svetom. Výhodou držiaku je jeho nízka hmotnosť, menšie rozmery (merá len 20,4 cm) a revolučná západka, ktorá umožní rýchle nasadenie telefónu bez potreby vyváženia. Možnosť nastavenia sa pohybuje od 65 do 85 mm. Telo stabilizátora je zo zliatiny hliníka, vďaka čomu je dostatočne pevný a stabilný. Na rukoväti je mäkký silikón príjemný na dotyk. 

Úchvatné zábery za každých okolností

Smooth Q2 disponuje 3-osovým stabilizátorom, ktorý sa jednoducho obsluhuje a je časovo úspornješí pri operáciach. So stabilizátorom budete schopný tvoriť rýchlo a jednoducho úchvatné zábery za každých okolností. Batéria s kapacitou 4500 mAh ponúka výdrž až 17 hodín, vďaka čomu môžete nepretržite snímať alebo natáčať. S výstupným micro-USB portom skvelo poslúži aj ako extérna batéria.

Ovládanie

Práca s držiakom je naozaj veľmi jednoduchá. Na rukoväti sú umiestnené dve tlačidlá, ktoré dokážete ovládať len pohybom prsta. Ďalej využijete aj 5-cestný joystick, ktorý intiutívne zvládnete ovládať. Okrem toho je stabilizátor kompatibilný s ďalším príslušentvom, vďaka závitovej skrutke 1/4".

Filmové režimy 

Stabilizátor ponúka až 6 rôznych režimov na filmovanie. Jedným z nich je režim Lock, ktorý zamkne stabilizátor v smere natáčania, režim Following sa zamerá na snímaný objekt. Na priblíženie alebo oddialenie objektu s dramatickým filmovým efekttom je tu režim Dolly zoom. Režim POV a Vortex umožňujú tvorbu 360° záberov, vďaka čomu obsiahnete celý natáčaný priestor. Nechýbajú ani režimy na tvorbu časozberných videí, motion lapse či panorámy. Vlogeri ocenia funkciu vertikálneho fotografovania. 

Aplikácia ZY Play a Lightcollector

Pri snímaní využijete aj aplikáciu ZY Play poskytujúcu množstvo inšpirátívnych návodov a funkcií, či úprav, ktoré vám pomôžu pri natáčaní videí. Dozviete sa napríklad viac o úpravach vide, aké ručné nastavenia existujú a podobne. Prípadne môžete využiť aplikáciu Lightcollector.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Zhiyun Smooth Q2 stabilizátor čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené