Zhiyun Smooth-X essential combo držiak na mobil sivý

Cena:
84,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,70 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Kompaktný držiak Zhiyun Smooth-X v sivej farbe je vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti praktickým pomocníkom na všetkých vašich cestách za zážitkami. Pri natáčaní videa zabezpečuje stabilný obraz bez zbytočných otrasov. Disponuje 26 cm teleskopickou tyčou. Jednoduché ovládanie pomocou 3 tlačidiel alebo použitím gest. Natáčanie je možné na výšku aj na šírku. Možnosť nastavenia viacerých režimov natáčania. Funkcia automatické sledovanie objektu vám uľahčí natáčanie videa na maximum. Natáčanie aj s ultra širokým objektívom (wide angle). Na úpravu fotografií a videí je k dispozícii aplikácia ZY Cami, ktorá disponuje aj pokročilejšími funkciami pre editovanie. Batéria vydrží až 5,5 hodiny. Možnosť nabíjať aj pomocou power banky. Váha je len 246 gramov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Smooth X Essential Combo

Balenie Essential Combo obsahuje stabilizátor Smooth X, nabíjací kábel, statív a puzdro. Puzdro je v elegantnej čiernej farbe vyrobené z odolného materiálu ktorý ochráni stabilizátor Smooth X pred dažďom a prachom.

 

Ideálny na cestovanie

Kompaktné rozmery a nízku hmotnosť tohto držiaka určite oceníte na vašej ceste za zážitkami. Môžete ho jednoducho vložiť do tašky bez toho, aby zabral veľa priestoru. V zloženom stave sa dá prirovnať k veľkosti smartfónu. Jeho váha je len 246 gramov. Pri natáčaní poskytuje stabilitu pre vytvorenie videa bez rušivých otrasov. Disponuje aj teleskopickou tyčou, ktorú je možné nastaviť v dĺžke maximálne 26 cm.

Ovládanie aj gestami

Môžete ho jednoducho ovládať buď troma integrovanými tlačidlami, ktorými je možné fotografovať, natáčať alebo zoomavať. Tie však nie sú podmienkou ovládania. Fotografovať alebo nahrávať video je možné aj na diaľku, a to jednoduchým ukázaním gesta "V" alebo mávnutím ruky. Multifunkčné tlačidlo "M" umožňuje zachytiť okamihy vo všestranných režimoch a prepínanie medzi režimom "na šírku" alebo "na výšku" pre vlogovanie alebo živé vysielanie. Na smartfónoch so systémom Android a iOS umožňuje priame používanie a ovládanie natívnych aplikácií telefónu pre fotografovanie a natáčanie videí bez nutnosti použitia špeciálnej aplikácie.

Filmárom ktokoľvek

Množstvo režimov natáčania vám ponúka možnosť vytvorenia profesionálneho videa, v ktorom zachytíte jedinečné okamihy vášho života. Timelapse, automatické sledovanie objektu, panoráma, natáčanie na šírku/výšku alebo širokouhlé natáčanie prispievajú k dokonalého konečnému efektu vytvoreného videa. Panoráma 3x3 zachytáva krásny obraz vo všetkých rozmeroch a poskytuje dychberúci záber s uhlom až 180°.

Profesionálna úprava videa

Pomocou aplikácie ZY Cami, ktorá bola navrhnutá predovšetkým pre Smooth-X, si jednoducho upravíte natočené video podľa svojich predstáv. Používanie aplikácie je nenáročné, ale disponuje aj funkciami pre pokročilejších používateľov. Využiť je možné: strihanie, pridávanie hudby, nálepky, titulky, prechody, beuty režim a ďalšie funkcie. Ak nechcete tráviť čas úpravami, využiť môžete režim SMART filmmaking, ktorý už má prednastavené šablóny vhodné pre váš príbeh spolu s prednastavenou hudbou a špeciálnymi efektami. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Zhiyun

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 56 mm
Výška: 145 mm
Hmotnosť: 260 g
Hĺbka: 65 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: ministatív, púzdro

Ostatné

Kód produktu: C030021INT

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore