Zľava na víkendové doručenie

Do konca zostáva 40 dní 22 hodín 50 minút

Doručenie tovaru cez víkend sa počas leta naozaj oplatí! Ak si pri nákupe ťažkého tovaru zvolíte doručenie cez víkend, získate okamžitú 5 € zľavu z ceny dopravy.

Zľava na víkendové doručenie

Čo je v cene víkendovej dopravy?

 1. Doručenie tovaru cez víkend (sobota, nedeľa)
 2. Môžete si vybrať jedno z troch časových okien doručenia: 9:00-12:00 / 13:00-16:00 a 17:00-20:00
 3. Tovar doručujeme po celom Slovensku
 4. Vynesieme ho až do bytu
 5. Umiestnime ho na miesto používania
 6. Vybrané druhy spotrebičov aj zapojíme
 7. Obalový materiál odvezieme
 8. Starý spotrebič odvezieme na ekologickú likvidáciu

 Ako môžete získať 5 € zľavu na víkendové doručenie?

 1. vyberte si produkt s hmostnosťou nad 30kg

  Akcia na výhodné víkendové doručenie platí pri nákupe ťažkých produktov (nad 30kg) v predajniach aj v e-shope od 10. 7. do 31. 8. 2019.
   
 2. zvoľte si doručenie cez víkend

  Pri objednávke dopravy si zvoľte Komfortnú dopravu domov s doručením cez víkend. Následne si môžete vybrať jedno z troch časových okien: 9:00-12:00 / 13:00-16:00 a 17:00-20:00. 

  V predajni: požiadajte o víkendové doručenie tovaru a zvoľte si jedno z ponúkaných časových okien
  Nákup v e-shope: v 2. kroku objednávky si zvoľte spôsob dopravy "Komfortná doprava domov", následne kliknite na vhodný víkendový termín doručenia a zvoľte si jedno z ponúkaných časových okien. 
   
 3. získajte 5 € zľavu

  Za víkendovú dopravu získate automaticky zľavu 5 € oproti bežnej cenníkovej cene (bežná cena víkendovej dopravy tovaru nad 30 kg je 19,90€). Za komfortnú dopravu cez víkend tak zaplatíte iba 14,90 €.

 

Podrobnejšie informácie o Komfortnej doprave cez víkend

 • Pri objednávke vám ponúkneme najbližšie voľné termíny na niekoľko dní - na výber máte vždy z troch časových okien: 9:00-12:00 / 13:00-16:00 a 17:00-20:00. 
 • Pri výbere termínu doručenia myslite na to, že pri platbe prevodom alebo na splátky, nie je úhrada spracovaná okamžite. Je nutné, aby sme vašu platbu evidovali minimálne deň pred doručovaním tovaru. Pri nákupe na dobierku môžete využiť najskorší ponúknutý termín.
 • Tovar pri doručení vynesieme na miesto používania bez ohľadu na počet poschodí a aj v prípade pokazeného výťahu, pokiaľ to rozmery tovaru umožňujú.
 • Tovar nad 30kg vám na požiadanie aj rozbalíme, položíme na miesto používania a obalový materiál odnesieme.
 • Voľne stojace práčky a umývačky riadu vám v prípade záujmu aj zapojíme. O inštaláciu treba požiadať pri objednávke dopravy v predajni alebo si ju zakliknite v e-shopovej objednávke v kroku 2 – doprava a platba, v časti Komfortná doprava domov.
 • Inštalácia zahŕňa odblokovanie bubna v prípade práčky, umiestnenie a vyrovnanie spotrebiča do vodorovnej polohy, pripojenie k prívodu vody, napojenie odtokovej hadice na odtok kanalizácie a kontrolu zapojenia.
 • Ak pri objednávke požiadate o odvoz starého spotrebiča, prevezmeme ho pri dodaní nového tovaru a odvezieme ho na ekologickú likvidáciu. Viac info o odvoze spotrebičov nájdete tu.

Obmedzenia služby Komfortná doprava cez víkend

 • Službu je možné využiť len pre tovar, ktorý je dostupný v centrálnom sklade - v takomto prípade bude medzi možnosťami výberu dopravy uvedená aj Komfortná doprava. V prípade tovaru na objednávku je možné využiť Komfortnú dopravu domov až po naskladnení objednaného tovaru. Ak sa tovar nachádza iba v predajniach a nie je dostupný v centrálnom sklade, nie je možné objednať si Komfortnú dopravu a nebude sa zobrazovať ani medzi možnými spôsobmi dopravy.
 • Inštalácia spotrebičov je možná len pri voľnostojacich modeloch. Vstavané spotrebiče nezapájame ani staré nedemontujeme.
 • Plynové a niektoré elektrické spotrebiče, napríklad varné dosky, ktoré vyžadujú elektroinštalačné práce, v rámci Komfortnej dopravy domov nezapájame. Tieto spotrebiče vyžadujú zapojenie certifikovaným odborníkom, preto nevieme poskytnúť ich zapojenie priamo pri dovoze. Kontakty na na týchto špecialistov nájdete tu.
 • V prípade, že hrozí riziko vzniku škody na majetku alebo zdraví, môžu vám naši zamestnanci odmietnuť umiestniť produkt na miesto používania. Ide napríklad o situácie, keď treba rozmernejší tovar vyniesť po úzkom, točitom, drevenom alebo napr. sklenenom interiérovom schodisku. V takomto prípade vám poplatok za Komfortnú dopravu domov vrátime
 • V prípade odvozu starého spotrebiča musí byť spotrebič pripravený na odvoz tak, aby nedošlo ku škode na majetku alebo zdraví. To znamená, že musí byť odpojený a očistený, v prípade práčky vypustená voda, v prípade chladničiek a mrazničiek odmrazené a suché.

Akcia platí od 10. 7. do 31. 8. 2019.

Publikované: 10. 07. 2019

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore