TV Samsung The Frame

TV Samsung The Frame

Zoznámte sa s novými televízormi Samsung The Frame: zapnuté sú TV, vypnuté sú umeleckým dielom.

Obohaťte svoj domov jedinečným lifestylovým televízorom, ktorý dokonale odráža váš štýl a hodí sa do akéhokoľvek interiéru. The Frame je v skutočnosti viac ako len televízor. Zapnite ho a vychutnajte si neuveriteľný obraz vo vysokom rozlíšení QLED alebo ho vypnite a obklopte sa umením.

Pozrite si Samsung The Frame TV naživo!

Ak si chcete pozrieť nové televízory Samsung The Frame naživo, príďte sa pozrieť do niektorej z našich predajní:

  • v Bratislave na Zlatých Pieskoch alebo v Auparku
  • v Banskej Bystrici
  • v Trenčíne
  • v Košiciach na Trolejbusovej ulici

Svetové umelecké diela vo vašej obývačke

Ste nadšeným milovníkom umenia alebo sa skrátka iba radi pozeráte na krásne veci? Vyskúšajte službu Samsung Art Store, ktorá vám poskytne prístup k neuveriteľne obsažnej zbierke umenia. Či už dávate prednosť fotografii, klasickému umeniu overenému časom alebo modernejším výtvarným dielam, stačí sa stať členom našej komunity a všetkými veľdielami sa môžete kochať na úžasnej obrazovke Frame TV 2019 od spoločnosti Samsung.

Objavujte svet umenia

Najväčšia umelecká zbierka sa môže ukrývať aj vo vašej TV. Na prehliadanie a objavovanie nových umeleckých skvostov vám poslúži prehľadné rozdelenie kategórií v službe Samsung Art Store. Vyhľadávajte podľa jednotlivých farieb, subjektov či iných ukazovateľov a vyberte si umenie, ktoré bude vždy ladiť s vaším štýlom či s danou príležitosťou. Vychutnajte si prehliadku v online galérii v pohodlí vášho domova. Skúšobnú verziu máte k dispozícii bezplatne až na 1 mesiac.

Buďte kurátorom vaše súkromnej zbierky

Moderné umenie vyžaduje moderné koncepty. The Frame predstavuje nové médium, ktoré do vášho domova vnesie atmosféru obrazov od klasických i postmoderných umelcov. Stane sa elegantnou súčasťou vášho interiéru a poteší oko každého milovníka vizuálneho umenia. Navyše si môžete všetky vaše najobľúbenejšie diela označiť a zhromaždiť na jednom mieste vďaka zložke „Obľúbené“ a meniť atmosféru podľa svojej aktuálnej nálady. Dokonca si môžete načasovať presne koľko minút má vybrané veľdielo zdobiť obrazovku vašej TV. Odteraz ste kurátorom vašej súkromnej galérie jedine vy.

Čistý minimalizmus s inteligentnou technológiou

The Frame 2019 je vybavený inovatívnym systémom senzorov citlivých na pohyb a svetlo. Ten prvý okamžite zaznamená vašu prítomnosť a zapne TV s vašimi obľúbenými obrazmi či fotografiami z poslednej dovolenky, aby vám spríjemnila chvíľu. Akonáhle sa však vzdialite, The Frame obrazovku vypne, aby tak ušetril čo najviac spotrebovanej energie. Dáva však pozor i na mieru denného či nočného svetla a podľa toho prispôsobuje jas obrazovky pre dokonale vyváženú harmóniu farieb a odtieňov. Dizajnéri však nemysleli len na perfektný obraz, ale aj o okolie TV. Aby vynikla čistá krása rámu i obrazovky, vedie zo zariadenia len jeden neviditeľný kábel One Connect, ktorý nebude kaziť celkový estetický dojem. A riešenie One Invisible Connection schová všetky nevzhľadné káble do jedného zariadenia, aby ste získali viac priestoru a zároveň zachovali poriadok vo vašom interiéri.
 

Vyhovie vášmu estetickému cíteniu

The Frame od spoločnosti Samsung sa vyznačuje aj praktickým uchytením, ktoré zároveň spĺňa aj najvyššie estetické požiadavky. Ak preferujete stojacu TV, môžete si vyberať z rôznych typov stojanov, ktoré sa perfektne prispôsobia podmienkam v danom interiéri. Dokonalý uhol pohľadu vám poskytne aj systém No Gap Wall-Mount s hladným uchytením priamo na stene. Inštalácia stojana je veľmi jednoduchá, rýchla a premení vašu TV na obraz v akýkoľvek okamih. Navyše máte možnosť obrazovku rôzne nakloniť do strán, nahor alebo nadol. Z každej strany bude vyzerať absolútne dokonale.

Milión brilantných farieb v špičkovej QLED kvalite

Každá vaša fotografia či umelecké dielo získa s The Frame 2019 nový rozmer. Vďaka 100 % objemu farieb sa vám na obrazovke odhalia nevídané odtiene pri jasných i tmavých scénach. Technológia Samsung Quantum Dot sa postará o autentické podanie farieb v tom najlepšom možnom rozlíšení HDR10+, ktoré je zárukou nádherných sýtych farieb, výnimočného kontrastu a bezchybných detailov. Konečne budete môcť najslávnejšie umelecké diela študovať do najmenších podrobností a v autentických farbách, ktoré namiešal sám maliar. A s možnosťou prispôsobenia samotného rámu dokážete vytvoriť zo svojej The Frame 2019 skutočne štýlový doplnok vašej domácnosti. Vyberte si z farebných prevedení, ktoré najviac ulahodia vášmu vkusu.

The Frame si rozumie s Google, Apple i Amazon

Smart domácnosť budúcnosti prichádza s The Frame 2019 od spoločnosti Samsung. Odteraz totiž môžete svoju TV ovládať pomocou hlasového asistenta Bixby. Je to mimoriadne pohodlné, rýchle a návykové. Poteší vás aj možnosť konektivity s ostatnými službami, ako je napríklad AirPlay2, s ktorým môžete streamovať a zdieľať multimediálny obsah priamo z telefónu iPhone, tabletu iPad alebo Mac-u na veľkolepú obrazovku. Na zjednodušenie života si môžete prizvať Alexu, kompatibilita s The Frame je totiž zaručená. Pomôže vám so zapnutím TV, prepínaním medzi jednotlivými stanicami či s kontrolou hlasitosti. Pripojte vaše zariadenie s podporou Alexy a získajte skvelého pomocníka. Uprednostňujete radšej službu The Google Assistant? The Frame si bude rozumieť aj s ním. Stačí, že začuje váš hlas, ktorým dokážete kontrolovať playback, hlasitosť či zmenu televíznej stanice.
 

Ľahké a jednoduché ovládanie

Majte pod kontrolou všetky pripojené zariadenia len pomocou vášho telefónu a jediného ovládača One Remote Control. Upravujte nastavenia, alebo pátrajte po novom umeleckom kúsku do vašej zbierky. A keby ste sa radi pozreli na najnovší diel Strangers Things na Netflixe, alebo si radi pozreli ponuku služby Amazon Prime Video, stačí sa dotknúť troch tlačidiel, tzv. hotkeys a show môže začať! Nemusíte sa zdržovať žiadnym zdĺhavým vyhľadávaním v menu, ani loviť v zákutiach programov jednotlivých staníc. Váš obľúbený seriál je teraz na dosah jediného tlačidla.

Pozrieť TV Samsung The Frame

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.