Apple MacBook Pro 13" Retina 256GB MF840SL/A

Poskytovaný OS: Mac OS, Dotyková obrazovka: Nie, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Kapacita SSD: 256 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR3. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Veľmi rýchly notebook Apple MacBook Pro dostáva nielen príjemné rozmery, ktoré tvorí napríklad uhlopriečka jeho displeja 13,3 palca, s ktorými ho môžete ľahko prenášať, ale dostáva aj vysoký výkon pre viacero činností. Spustíte na ňom náročnejšie programy, editujte video alebo načítavajte dokumenty s vysokým rozlíšením a to vďaka jeho procesoru Intel Core i5 s dvomi jadrami pracujúcimi pri frekvencii 2,7 GHz. Skvelú rýchlosť si zachová aj pri kopírovaní a ukladaní dát pomocou jeho Thunderbolt portu, ktorý je 10x rýchlejší ako bežné USB a tak sa vám podarí zaplniť aj jeho disk, ktorý inak disponuje kapacitou až 256 GB.

Apple s kompaktnosťou aj vysokým výkonom

Prepracovaný notebook Apple MacBook Pro sa vyznačuje prenosnosťou, vďaka ktorej si ho môžete dopriať kdekoľvek sa nachádzate, či už čakáte na stanici, ste v škole alebo práve na ceste vlakom. A zároveň prinesie aj bezchybný výkon. Jeho kompaktnosť určuje aj 13,3 palcový displej, ktorý sa ale inak vyznačuje skutočne príjemnými vlastnosťami pre svoje zobrazovanie a tak si na ňom vychutnáte aj multimédiá. Na notebooku sa vám bude dobre písať, vďaka jeho pohodlnej klávesnici, ktorá je navyše podsvietená. To len dodá ďalší prvok jeho štýlovému dizajnu s ľahko striebornou farbou a tenkosťou.

Apple s kompaktnosťou aj vysokým výkonom - APPLE MacBook Pro 13.3" i5 MF840SL/A

FaceTime kamera

Na ultrabooku nájdete veľmi dobrú webkameru s rozlíšením 720p, čo sa rovná HD kvalite, s ktorou sa môžete výborne ukázať pri videohovoroch alebo si sami doma natočiť video či zachytiť vaše snímky pri vysokej kvalite. Takto sa ukážete aj svojim drahým a nielen prijímate ich obraz cez 13,3 palcový wHD displej.

Thunderbolt

Okrem toho, že je Apple MacBook Pro vybavený USB 3.0 portami, disponuje aj jedným Thunderbolt rozhraním, s ktorým môžete pripojiť vybrané zariadenia od tejto spoločnosti a okrem toho si dopriať aj 10 krát rýchlejšie prenášanie dát, čo sa hodí pri jeho rýchlom 256 GB pevnom SSD disku.

Thunderbolt - APPLE MacBook Pro 13.3" i5 MF840SL/A

Batéria

Apple MacBook Pro je vybavený kvalitnou batériou, ktorá sa postará o optimálne rozloženie energie a tak môžete ultrabook využívať na jediné nabitie až 9 hodín. V móde spánku dokáže tak vydržať bez vypnutia až 30 dní a aj po trojhodinovom spánku sa zobudí do dvoch sekúnd.

Batéria - APPLE MacBook Pro 13.3" i5 MF840SL/A

Procesor

Pre dosiahnutie vysokého výkonu je MacBook Pro vybavený procesorom Intel tretej generácie, ktorý pracuje s rýchlymi jadrami typu i5, ktoré do neho boli osadené hneď dve. Pracujú pod frekvenciou 2,7 GHz a to pri veľkosti iba 22 nanometrov a vy si tak môžete dopriať profesionálnu editáciu videa, renderovanie viacerých HD obrázkov alebo náročné programy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Mac OS
Dotyková obrazovka Nie
Operačná pamäť RAM 8 GB
Kapacita SSD 256 GB
Typ vnútornej pamäte DDR3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Apple MacBook Pro 13" Retina 256GB MF840SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Ľubomír

14. 3. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • design
  • velikost monitoru

jednoducho Apple