Ocenenia

Spoločnosť NAY dosiahla počas svojej existencie množstvo úspechov a ocenení. To najdôležitejšie je ocenenie od zákazníkov vo forme ich vernosti. Viac ako 915 000 členov nášho klubu bolo s nákupom u nás spokojných natoľko, že sa rozhodli vstúpiť do NAY Extra klubu a nakupovať u nás aj v budúcnosti.

Ocenenia

 

Podnikateľ roka

Ocenili nás však aj mnohé prestížne organizácie, čo si tiež vážime. Medzi najdôležitejšie ocenenia patrí ocenenie Podnikateľ roka. V roku 2008 ho získal zakladateľ spoločnosti Ing. Peter Zálešák, ktorý následne reprezentoval celé slovenské podnikateľské prostredie aj na svetovom finále súťaže.

Trend Firma roka

Už v roku 2004 sa NAY umiestnil v rebríčku týždenníka Trend Firma roka na 11. mieste. V konkurencii gigantov, ako sú telekomunikační operátori , Slovnaft či US Steel, sme náležite hrdí na poprednej priečke.

Zlatý dukát

Rovnako prestížne bolo ocenenie Zlatý dukát v kategórii Obchod v roku 2006 od Moderního obchodu (ČR). Ocenenie nepotravinárskeho maloobchodu je skôr výnimkou ako pravidlom, o to viac si ho vážime.

Superbrands

V roku 2023 získala spoločnosť NAY už po 11. krát (2013-2023) ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb. Komisia expertov, tzv. Brand Council programu Superbrands Slovenská republika, udelila toto ocenenie spoločnosti NAY a.s ako výraz uznania za dlhodobú kvalitu, ktorú ponúka svojim zákazníkom.


MasterCard Obchodník roka

MasterCard Obchodník roka je ocenenie najlepších obchodníkov v jednotlivých kategóriách maloobchodu. Absolútny víťaz a víťazi 9 odborových kategórií sú vyberaní na základe reprezentatívneho prieskumu verejnej mienky, ktorý realizuje agentúra GfK Czech s.r.o..

V tomto roku sa na Slovensku uskutočnil už desiaty ročník tejto súťaže, kde sa nám podarilo opäť získať ocenenie MasterCard Obchodník s elektronikou. 

Spoločnosť NAY získala ocenenia aj vo všetkých predchádzajúcich ročníkoch tejto súťaže. Po prvýkrát sme sa stali víťazom v roku 2014, keď sme získali ocenenie MasterCard Obchodník roka 2013 v kategórií Predajca elektroniky. V kategórii Absolútny víťaz sme sa umiestnili na 2. mieste. V 2. ročníku sme zvíťazili v dvoch kategóriách: vyhrali sme v kategórii Obchodník s elektronikou 2014 a v kategórii Obchodník s elektronikou 2014 – e-shop a opäť sme získali aj ocenenie v kategórii Absolútny víťaz, kde sme obsadili 3. miesto. V rokoch 2016 - 2023 sme si odniesli ocenenie MasterCard Obchodník s elektronikou.

TOP 10 maloobchodu

NAY sa tiež každoročne umiestňuje v rebríčku najväčších maloobchodných spoločností v prvej desiatke.