CubeNest S310 Pro 3v1 bezdrôtová magnetická nabíjačka sivá


Bezdrôtová nabíjačka, Výkon nabíjačky: 20 W, Maximálny výstupný prúd: 4 A, Typ rýchlonabíjania: Quick Charge, V balení: Napájací kábel, zdroj. Viac info


Cena 79,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtová magnetická nabíjačka CubeNest S310 Pro 3v1 umožní pohodlné nabíjanie vášho iPhonu s funkciou MagSafe, hodiniek Apple Watch a ďalšieho zariadenia s podporou nabíjacieho štandardu Qi. iPhone je možné uchytiť vo vertikálnej i horizontálnej polohe vďaka silnému 360° magnetu. Samozrejmosťou je prepäťová, prúdová a tepelná ochrana. Súčasťou balenia je aj 20 W napájací adaptér a USB-C kábel.

Viacúčelová bezdrôtová nabíjačka

Pomocou bezdrôtovej nabíjačky CubeNest S310 Pro 3v1 môžete súčasne nabíjať dve zariadenia s podporou Qi (dva smartfóny alebo napríklad smartfón a bezdrôtové slúchadlá) a Apple Watch. Nechýba kompatibilita s funkciou MagSafe, čo poteší najmä užívateľov iPhonu. Nabíjačka poskytuje zároveň aj funkciu stojanu, ktorý má vďaka nízkemu ťažisku dobrú stabilitu. Disponuje aj protišmykovou podložkou a silným magnetom pre bezpečné udržanie telefónu počas nabíjania i po ňom.

360-stupňová rotácia

Elegantný dizajn stojanovej nabíjačky sa hodí do každého interiéru a nezaberá veľa priestoru. Smartfón je možné na stojane otáčať tak, ako vám to momentálne vyhovuje - v pozícii režim portrét alebo krajina.

Kompatibilita

Magnetický nabíjací držiak je kompatibilný s Apple iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 a iPhone 13 mini. Bezdrôtová nabíjacia podložka je kompatibilná s AirPods 2. generácie, AirPods 3. generácie, AirPods Pro a ostatnými zariadeniami s podporou Qi. Nabíjacia podložka Apple Watch podporuje nabíjanie smart hodiniek Apple Watch.

Vlastnosti

  • Bezdrôtová magnetická nabíjačka CubeNest S310 Pro 3v1 v sivej farbe
  • Vstupný výkon 5 V/2 A, 9 V/2,22 A
  • Výstupný výkon 5 W/7,5 W/15 W/20 W max. (nabíjanie iPhonu a ostatných smartfónov výkonom až 15 W)
  • Kompatibilita so všetkými zariadeniami podporujúcimi bezdrôtové nabíjanie
  • Prepäťová, tepelná a prúdová ochrana
  • Obsah balenia - 20 W PD napájací adaptér, USB-C kábel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie magnetic connector
Max. výstupný prúd 4 A

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií CubeNest S310 Pro 3v1 bezdrôtová magnetická nabíjačka sivá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami