JBL LIVE 220BT modré

Cena:
64,90 €

Pôvodná cena 79,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlové Bluetooth slúchadlá do uší JBL LIVE 220BT v modrej farbe s pohodlným ohybným pásom okolo krku ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti nadbytočných káblov. Pýšia sa funkciou Ambient Aware, vďaka ktorej zosilníte okolitý zvuk a budete tak počuť, čo sa okolo vás deje, a technológiou TalkThru, ktorá zníži úroveň hudby, aby ste sa mohli rozprávať so svojimi priateľmi bez toho, aby ste zložili slúchadlá. Jednoduchým klepnutím na slúchadlo môžete aktivovať hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Disponujú integrovanou batériou, ktorá zabezpečí až 10 hodín prísunu hudby, či 4-tlačidlovým diaľkovým ovládačom s mikrofónom pre ešte väčšiu variabilitu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 19 %
Popis produktu

Žite svoj život zosilnene

So slúchadlami JBL LIVE 220BT si môžete vychutnať maximum z každého okamihu a byť v kontakte so svetom. Dodávajúc charakteristický zvuk JBL, bezdrôtové pripojenie s jednoduchým prístupom ku Google Assistant alebo Amazon Alexa, umožňujú slúchadlá bezproblémovú integráciu do všetkých súčastí vášho sveta. Prehrávanie obľúbeného zoznamu skladieb bez toho, aby ste sa pozerali na telefón je tak jednoduché. A ak chcete stále počuť čo sa deje okolo vás alebo sa rozprávať so svojimi priateľmi so zapnutými slúchadlami, stačí aktivovať funkciu Ambient Aware a TalkThru. Ak sa batéria po 10 hodinách prevádzky vybije, stačí ich nabíjať len 15 minút, aby ste získali hodinu navyše. Ohybný pás okolo krku pohodlne sedí a umožňuje vám zložiť slúchadlá tak, aby sa ľahko vmestili do vrecka. Vyrobené z prvotriednych materiálov vás slúchadlá udržiavajú pripojené hands-free vďaka 4-tlačidlovému diaľkovému ovládaču s mikrofónom. Viacbodové pripojenie plynule prepína medzi videom a telefonickým hovorom z dvoch samostatných zariadení, čo vám umožňuje ovládať telefonické hovory a nikdy tak nič nezmeškáte. Ak slúchadlá nepoužívate, môžete ich pohodlne nosiť na krku a to vďaka magnetickým bodom.

Funkcie a výhody

 • Charakteristický zvuk JBL - Legendárny charakteristický zvuk JBL aký nájdeme na koncertoch, v nahrávacom štúdiu a v domácnosti je teraz dostupný v slúchadlách.

 • 10 hodinová výdrž batérie - Vychutnajte si dlhotrvajúcu zábavu a rýchle nabíjanie vďaka 10 hodinám prehrávania a 2 hodinám nabíjania. 15-minútové nabíjanie poskytuje ďalšiu hodinu výdrže batérie.

 • Technológia Ambient Aware a TalkThru - Buďte v kontakte so svojím okolím a súčasne s počúvaním vašich melódií. Dotykom tlačidla Ambient Aware zosilníte okolitý zvuk a môžete tak počuť, čo všetko sa deje okolo vás. Režim TalkThru zníži úroveň hudby, čo vám umožňuje hovoriť so svojimi priateľmi bez toho, aby ste si museli zložiť slúchadlá.

 • Získajte pomoc od hlasového asistenta - Prehrajte si svoj obľúbený zoznam skladieb, napíšte svojmu priateľovi, skontrolujte počasie a oveľa viac jednoduchým klepnutím na slúchadlo, čím aktivujete službu hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Použite úplne novú aplikáciu JBL App na jednoduché nastavenie preferovaných hlasových asistentov.

 • Technológia Bluetooth - Streamujte bezdrôtovo zo smartfónov, tabletov a televízorov vybavených technológiou Bluetooth.

 • Viacbodové pripojenia - Môžete jednoducho prepnúť z počúvania hudby na svojom prenosnom zariadení na telefonický hovor na mobilnom telefóne, takže nikdy nezmeškáte telefonický hovor.

 • Hands free telefonické hovory - Pomocou ľahko dostupného diaľkového ovládača jednoducho ovládajte hudbu, hlasitosť, telefonické hovory a hlasových asistentov.

 • Pás okolo krku pre celodenné pohodlné nosenie - Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby prirodzene prúdili kontúrami vašej hlavy a krku a bezpečne a pohodlne tak zostali na svojom mieste aj pri najdlhších zoznamoch prehrávania a potom ste si ich mohli zložiť do svojho vrecka.

 • Aplikácia My JBL Headphones - Prispôsobte si svoj zážitok z počúvania tým, že si upravíte zvuk podľa vašich predstáv prostredníctvom bezplatnej aplikácie My JBL Headphones.

 • Magnetické body a prvotriedne hliníkové puzdro - Magnetické body na slúchadlách zaisťujú pohodlie bez zamotania vtedy, ak slúchadlá nepoužívate. Prvotriedne materiály zaisťujú, že slúchadlá vyzerajú tak dobre, ako dobre znejú.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jbl
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Hmotnosť: 31 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: JBLLIVE220BTBLU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore