Samsung DV90M52103W/LE

Cena:
699,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,98 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Samsung DV90M52103W/LE je zaradená do energetickej triedy A+++. Jej kapacita bubna pre sušenie dosahuje 9 kg bielizne. Inovovaný diamantový bubom má otvory v tvare diamantov. Ovládaná je pomocou otočného voliča grafického LED displeja. Funkcia Smart Check rozpozná a diagnostikuje problémy. Maximálna hlučnosť sušičky Samsung DV90M52103W/LE dosahuje 65 dB. Je vybavená ukazovateľom kondenzátu v nádobe a kontrolkou potreby vyčistenia filtra. Ponúka 14 programov sušenia a užitočné funkcie ako odložený štart, vypnutie zvuku, vnútorné osvetlenie bubna, detský zámok a ochranu pred pokrčením.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Samsung DV90N8287AW/ZE Samsung DV90N8287AW/ZE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte späť až do 270 € pri nákupe práčky spolu so sušičkou
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (1)

Inteligentná sušička prádla Samsung DV90N8287AW/ZE s tepelným čerpadlom je vďaka vysokej účinnosti zaradená do energetickej triedy A+++. Kapacita sušenia je až 9 kg bielizne, hlučnosť pri sušení je 63 dB. K popredným vlastnostiam kondenzačnej sušičky patrí senzorický systém sušenia 3 senzory snímajúce vlhkosť, teplotu a čistenie filtra a skvelá funkcia Smart Check, pomocou ktorej sa diagnostikujú problémy a prostredníctvom vášho smartphonu sa vám poskytne rýchle riešenie. Funkcia Smart Control umožňuje ovládať smart sušičku vzdialene a monitorovať sušenie pomocou aplikácie pre smartphone.

Základné parametre

  • Hĺbka: 65,5 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vysoká účinnosť sušenia

Praktická sušička bielizne s tepelným čerpadlom Samsung DV90M52103W/LE je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička vysuší na jedno použitie až 9 kg bielizne. Ideálna pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť extra veľké dávky bielizne, alebo na sušenie veľkých kusov ako posteľnej bielizne alebo prikrývok. Technológia tepelného čerpadla používa ,,chladivo", a preto sa spotrebuje výrazne menej energie. Nielen úspornosť, ale aj dizajnovo vydarený vzhľad je ďalšou prednosťou tejto sušičky.

Starostlivosť o jemné textílie

Jedinečný dizajn s „jemnými záhybmi“ diamantového bubna s priehlbinami v tvare diamantu je výnimočne šetrný k vášmu oblečeniu. Malé dierky na odtok vody takisto pomáhajú chrániť látku tým, že neumožňujú jej zaseknutie v otvoroch. Sušiace nástavec pre šetrné sušenie umožňuje sušenie napríklad topánok alebo detských hračiek priamo v bubne sušičky.

Užitočné pripomenutie čistenia filtra

Vylepšený filter 2 v 1 má dvojvrstvový sieťový filer, ktorý udržiava optimálny sušiaci výkon bez toho aby sušička bielizne potrebovala čistiaci filter pre výmenník tepla. Alarm vás upozorní v tú pravú chvíľu, keď je potrebné filter a tepelný výmenník vyčistiť.

Programy a funkcie

  • 14 programov sušenia: Extra suché, suché do skrine, ľahké žehlenie, bavlna, košele, vlna, mimoriadne jemné, outdoor, posteľná bielizeň, športové oblečenie, syntetika, rýchle sušenie, časové sušenie, teplý vzduch, studený vzduch.
  • funkcie: odložený koniec 1 - 24 hodín, vypnutie zvuku, vnútorné osvetlenie bubna, detský zámok, ochrana pred pokrčením.

Okamžitá kontrola hladiny vody

Indikátor vody v nádobke meria, koľko kondenzovanej vody sa nazhromaždilo. Vďaka tomuto jednoduchému opatreniu môžete rýchlo zistiť či je potrebné nádobku vyprázdniť pred tým, než začnete s ďalšou dávkou.

Smart Check

Sušička je vybavená automatickým systémom sledovania chýb SmartCheck. Systém sa postará o monitorovanie priebehu prania a zaznamenáva problémy už v ich počiatočnej fáze. Následne vám poskytne rýchle a jednoduché riešenia prostredníctvom aplikácie pre smartfóny. Nebudete už musieť strácať čas hľadaním návodov a podobne, a ušetríte tak náklady a čas. A navyše ušetríte aj zbytočné volania servisu a prípadné účty za opravu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 64 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 9 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Systém sušenia: Kondenzácia
Typ sušenia: Kondenzácia

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 64 cm
Hmotnosť: 50 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Košeľa / blúzka, Rýchlé sušenie, Jemné, Suché do skrine, Suché na žehlenie, Bavlna, Extra suché
Systém sušenia: Kondenzácia
Typ sušenia: Kondenzácia

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.sušenia: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 65 dB

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: DV90M52103W/LE

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Spoj.diel práč-suš.

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore