Steamery Cirrus 2 ružový

Naparovač odevov, Príkon: 1500 W, Čas nahriatia: 25 s, Objem nádržky na vodu: 90 ml, Objem nádržky na vodu: 90 ml, Dĺžka kábla: 1,9 m, Hmotnosť: 0,78 kg. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ručný naparovač odevov Steamery Cirrus 2 v ružovom prevedení s príkonom 1 500 W sa nahrieva len za 25 s. S objemom nádržky na vodu 90 ml a dĺžkou kábla 1,9 m je tento naparovač veľmi praktický. Hmotnosť len 0,78 kg zabezpečuje ľahké a pohodlné používanie. Tento naparovač je dokonalou alternatívoutradičného žehlenia, poskytuje hladké a svieže oblečenie bez záhybov. Navyše, horúca para efektívne znižuje zápach, plytkú špinu a baktérie.

Steamery Cirrus 2 ružový naparovač odevov

  • Čas ohrevu 25 s
  • Nádržka na vodu s objemom 90 ml
  • 1,9 m napájací kábel
  • Príkon 1 500 W
  • Tlačidlo pary
  • Vhodný na všetky materiály okrem kože a semišu
  • Háčik na zavesenie

Svieže oblečenie za okamih

Ručný naparovač odevov Steamery Cirrus 2 je ekologickou a efektívnou alternatívou k bežnému žehleniu a praniu. Poskytuje hladké oblečenie bez záhybov, s čerstvým vzhľadom. Jeho horúca para tiež efektívne znižuje zápach, povrchovú nečistotu a baktérie. Naparovač je dokonalý na cesty a na šetrenie vášho času. Prístroj je vhodný na všetky druhy materiálov, okrem kože a semišu, avšak odporúčame opatrnosť pri hodvábe. Steamery Cirrus 2 je časovo úsporné zariadenie, ktoré si obľúbi každá domácnosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Čas nahriatia 25 s
Kontinuálna para 15 g/min
Objem nádržky na vodu 90 ml
Značka Steamery

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Steamery Cirrus 2 ružový

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami