Amazfit Bip U zelené

  • Zľava 24 %

NFC: Nie, Funkcie: výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,

Farba


Cena 49,90 €

Zľava 24 % z pôvodnej ceny: 65,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Amazfit Bip U v zelenom prevedení ponúkajú 1,3" TFT LCD displej s rozlíšením 320 x 320 pixelov a ochranným sklom Corning Gorilla 3. Disponujú vodeodolnosťou podľa certifikácie 5 ATM. K dispozícii je až 50 ciferníkov (4 vstavané ciferníky a ďalšie sú dostupné v aplikácii Zepp). Výdrž 9 dní zaručí batéria s kapacitou 230 mAh. Hodinky so silikónovým remienkom sú kompatibilné s OS Android 5.0 a iOS 10.0 a vyššie. Samozrejmosťou je meranie SpO2, PAI, sledovanie srdcovej frekvencie, monitorovanie stresu, sledovanie menštruácie, dýchacie cvičenie či upozornenie na dlhé sedenie. Vo výbave tiež Bio Tracker TM 2 PPG biologický optický senzor PPG, gyroskop, senzor zrýchlenia a viac ako 60 športových režimov.

Elegantný dizajn s vodeodolnosťou podľa 5 ATM

Amazfit Bip U v modernom zelenom prevedení sú vybavené farebným 1,3" TFT LCD displejom s rozlíšením 230 x 230 pixelov. Ten pokrýva ochranné sklo Corning Gorilla 3, ktoré ho chráni pred nárazmi a škrabancami. Maximálny komfort bez nadmerného tlačenia vám počas celého dňa zaručí kvalitný silikónový remienok. Na výber máte 4 vstavané ciferníky a ešte oveľa viac si ich môžete stiahnuť v aplikácii Zepp. Hodinky sú užitočným spoločníkom v každej situácii aj vďaka vodeodolnosti podľa certifkácie 5 ATM.

 

Množstvo užitočných funkcií a batéria s výdržou 9 dní

Aby ste mohli využívať všetky funkcie, ktoré vám ponúkajú sú kompatibilné s operačným systémom Android 5.0 a iOS 10.0 a vyššie. Po spárovaní so smartfónom prostredníctvom technológie Bluetooth budete mať prehľad o notifikáciach z telefónu či o predpovedi počasia. Samozrejmosťou je tiež ovládanie hudby alebo fotoaparátu, stopky, budík či vyhľadávanie telefónu. Ich neodmysliteľnou súčasťou je batéria s kapacitou 230 mAh, ktorá vám poskytne výdrž cca 9 dní.

 

Ukazovatele sledovania zdravia

Okrem iného nájdete vo výbave pokročilý systém hodnotenia zdravia PAITM, ktorý premieňa dáta o srdcovej frekvencii a aktivitách do jednej metriky, čo vám umožňuje intuitívne pochopiť váš fyzický stav. K dispozícii majú množštvo ďalších ukazovateľov zdravia, ako je celodenné meranie tepovej frekvencie, monitorovanie stresu, dychový tréning či meranie SpO2. Pre nežné pohlavie je tu tiež funkcia na sledovanie menštruačného cyklu.

Podporované aktivity

  • Beh
  • Cyklistika
  • Plávanie
  • Fitness
  • Chôdza
  • Veslovanie
  • Jóga

Obsah balenia: nabíjací kábel, manuál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amazfit Bip U zelené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené