ECG VM 3140 Hobby


Vysávač, Príkon: 1400 W, Objem: 20 l, Dĺžka kábla: 9,5 m. Viac info


Cena 89,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 99,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vysávač ECG VM 3140 Hobby je vďaka funkcii mokrého a suchého vysávania ideálnym pomocníkom do vašej domácnosti či garáže. Bezvreckový viacúčelový vysávač si nájde miesto u každého správneho domáceho majstra. Zásluhou vysokého výkonu a 6 metrov dlhého napájacieho kábla využijete jeho služieb pri upratovaní vášho domova. Okrem toho disponuje vysávač HEPA filtrom a prachovou nádobou s objemom 20 litrov.

Do dielne i na záhradu

Špičkový viacúčelový vysávač ECG VM 3140 Hobby nájde svoje miesto u každého správneho domáceho majstra. Možno ho použiť v prípade mokrého i suchého vysávania - vďaka tejto svojej dvoj funkcii vás zbaví ako prachu a suchých nečistôt, tak i tekutín a mokré špiny z rôznych povrchov vo vašej domácnosti, aute alebo dielni.

Bohaté príslušenstvo

Viacúčelový vysávač ECG VM 3140 Hobby je vybavený radom praktického príslušenstva, ktoré mu umožňuje dokonale optimálne prispôsobenie každému druhu upratovania. Vedľa klasického kefy na podlahu/koberec je k dispozícii aj štrbinová hubica s prachovým kefkou, kompaktný Turbo hubica, mokrý kefu a suchý kefu.

Maximálne pohodlné upratovanie

S multifunkčným pomocníkom ECG VM 3140 Hobby zvládnete aj ten najnáročnejší a najrozsiahlejší upratovanie doslova ľavou zadnou. Jeho 4 dvojité kolieska zaručujú hladký pojazd po takmer akomkoľvek povrchu a mimoriadne jednoduché premiestňovanie. Na účely perfektného uspôsobenie rôznym druhom upratovania je vysávač vybavený filtrom pre režim mokrého vysávania aj HEPA filtrom pre vysávanie suché.

Príslušenstvo

  • Hubica na tvrdé podlahy
  • Kovový podlahový kefa
  • Parketový kefu
  • Zúžená hubica

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Dĺžka kábla 9.5 m
Objem 20 L
Príkon 1400 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ECG VM 3140 Hobby

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami