Elica SEASHELL IX F/80


Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 650 m3, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Počet rýchlostí: 3, Výška: 156 cm, Šírka: 80 cm, Hĺbka: 80 cm. Viac info


Cena 2 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 51,98 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Supermoderný priestorový odsávač pár Elica SEASHELL IX F/80 je tu, aby poslúžil v každej dnešnej rodine. Vkusný dizajn, ktorý spôsobí, že vaša kuchyňa bude vyzerať elegantne a prestížne zároveň, zalahodí mužom i ženám. So svojimi veľkými rozmermi sa hodí predovšetkým do priestranných kuchýň. Hlučnosťou 42 až 61dB, možnosťou diaľkového ovládania, použitím uhlíkového filtra a priemernou spotrebou energie 346 W patrí medzi jednotky pre užívateľov. Originálny priestorový odsávač pár Elica SEASHELL IX F/80 okrem výkonu presvedčí aj vonkajším priestorovým osvetlením, ktoré evokuje závesnú lampu!

Elegantný vzhľad

Priestorový odsávač pár Elica SEASHELL IX F/80 ponúka okrem svojho vysokého výkonu aj primeranú eleganciu a čaro. Vďaka vzhľadu a vonkajšiemu priestorovému osvetleniu, evokuje závesnú lampu. Návšteva vôbec nemusí tušiť, že to, na čo sa pozerá, je odsávač pár! Výborne zapadne do jednoduchej tradičnej kuchyne, ale aj do moderne poňatej miestnosti. Ladnosť mu určite pridáva aj matne čierna farba, v ktorej je spotrebič vyhotovený.

Dlhá životnosť filtra

Vynikajúci priestorový odsávač pár Elica SEASHELL IX F/80 budete používať vo vašej domácnosti dlhé roky. Jeho dlhú životnosť zabezpečuje kvalitný uhlíkový filter (nie je obsahom balenia), ktorý tento odsávač pár využíva. Zabudnite na vyčerpávajúcu výmenu filtrov a ďalšie vyhodené peniaze navyše. S týmto spotrebičom sa podobné trápenie pre vás nadobro skončilo.

Spotreba energie

Jednoducho ovládateľný priestorový odsávač pár Elica SEASHELL IX F/80 šetrí aj vašu peňaženku. S priemernou spotrebou energie 346 W je zaručený spoľahlivý vysoký výkon. A práve ten zabezpečí, že odsávač pár bude pracovať dôkladne a vy si kuchyňu bez neho už nebudete vedieť predstaviť. Každá dnešná rodina túži práve potom – vysoký výkon za málo peňazí. Tento odsávač pár je na to ako stvorený!

Hlučnosť 42 až 61 dB

Zaujímavý priestorový odsávač pár Elica SEASHELL IX F/80 vykonáva svoju úlohu veľmi ticho. Veď hlučnosť s hodnotou 42- 61 dB je, na porovnanie, ako šum padajúceho lístia či zvuk ľudskej reči. Vo vašej kuchyni nebude pôsobiť rušivo a vy sa môžete sústrediť aj na ďalšie činnosti. Kto by doma nechcel takého tichého partnera pri práci?

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 650 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica SEASHELL IX F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami