Popis produktu

Dokonalý zvuk – teraz s pasívnym potlačením šumu a dokonalejšími basmi

Zbavte sa okolitého hluku v telocvični a sústreďte sa na svoj výkon. Vďaka novým penovým ušným koncovkám COMPLY získate vynikajúcu kvalitu zvuku, pasívne potlačenie šumu a vylepšené basy. S modelom Jabra Sport Pulse budú vaše obľúbené skladby znieť lepšie než kedykoľvek predtým a vaša hudobná motivácia tak bude na maximálnej úrovni. 

Vstavaný monitor tepovej frekvencie

Svoju tepovú frekvenciu teraz zistíte jednoduchým nasadením slúchadiel. Vstavaná technológia monitorovania tepovej frekvencie meria váš pulz z vnútorného ucha. Jabra Sport Pulse prinášajú až klinickú presnosť a zaisťujú, že vždy budete trénovať na správnej úrovni intenzity s cieľom zvýšiť vlastný výkon. 

Automatické sledovanie VO2 Max

VO2 Max je vedecký spôsob merania absolútnej kondície. Popisuje maximálne množstvo kyslíka, ktorý vaše telo spotrebováva v priebehu výkonu a pomáha určiť vašu úroveň vytrvalosti. Analýzu hladiny VO2 Max možno využiť k zvýšeniu výkonu. Napríklad 5% zlepšenie skóre VO2 Max predstavuje zlepšenie času na 10 km o cca 5 minút. 

Prvotriedne penové ušné koncovky COMPLY Sport

Teraz si môžete užívať silnejší zvuk vďaka pasívnemu potlačeniu šumu a vylepšeným basám. 

Aplikácia Jabra Sport Life

Vďaka aplikácii Jabra Sport Life fitness, ktorá vám vždy zaistí tréning v správnej zóne tepovej frekvencie, získate zo svojich športových slúchadiel Sport Pulse maximum. Plánujte, sledujte a vyhodnocujte svoju výkonnosť. Jednotlivé relácie môžete lepšie optimalizovať vďaka koučovaniu priamo do uší poskytujúcemu spätnú väzbu v reálnom čase. 

Udržujte správny tep

Netrénujte iba podľa toho, ako sa cítite, trénujte podľa toho, čo vaše telo v skutočnosti robí. „Živá“ spätná väzba z údajov tepovej frekvencie vám umožní štruktúrovať váš tréning. Funkcia koučovania je priamo napojená na informácie o tepovej frekvencii, takže ihneď viete, kedy musíte zabrať alebo naopak „ubrať plyn“. 

Správne fungovanie kardiosystému

Parameter VO2 meria váš kardiovaskulárny systém na základe vyhodnotenia schopnosti vášho tela absorbovať kyslík. Takto sa môže určiť vaša fyzická zdatnosť. Teraz viete, či cvičíte v správnom rozsahu VO2, napríklad z hľadiska zóny vašej tepovej frekvencie. 

Nastavte si správne tempo

Na základe vášho tréningu, aktuálnej fyzickej kondície a priebežných výsledkov dosiahnutých pri behu/jazde na bicykli sa dá predpovedať, za ako dlho zvládnete celú vzdialenosť. 

Dodržiavajte správnu dobu zotavenia a regenerácie

Tvrdou drinou sa snažíte dosiahnuť svoje ciele – dobrý tréning však vyžaduje tiež pochopenie toho, koľko času vaše telo potrebuje na zotavenie medzi cvičením a jednotlivými tréningami. To je dôvod, prečo bola vytvorená aplikácia, ktorá analyzuje výsledky tréningu a živú spätnú väzbu a informuje vás, ako dlho musíte oddychovať. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Jabra
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: za krk

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 16 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: za krk

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-96100010-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore