Philips TAR5005/10 drevený

  • Zľava 10 %

Rádiobudík, Farba béžová, Podporované pásma: DAB+, DAB, 20 staníc v pamäti, Celkový výkon: 1 W, Vstavaný displej, LCD, Hodiny, Časovač, Napájanie: 230 V. Viac info


Cena 61,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 68,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,24 € Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elegantný rádiobudík Philips TAR5005/10 už na prvý pohľad zaujme svojím dizajnom s drevenou skrinkou a textilným krytom reproduktorov a vďaka svojim kompaktným rozmerom si poľahky nájde miesto na nočnom stolíku či na poličke. Zariadenie disponuje FM tunerom ako aj DAB, DAB+ tunerom, ktorý poskytne krištáľovo čistý príjem signálu a umožňuje nastaviť až 20 predvolieb obľúbených staníc. Ak si potrebujete ráno privstať, určite oceníte funkciu jemného prebudenia ako aj funkciu dvojitého budíka, a naopak, s funkciou časovača vypnutia môžete večer príjemne zaspávať pri počúvaní jemných melódii.

Univerzálne domáce rádio

Toto malé rádio DAB+/FM vyzerá skvele všade, kam ho umiestnite. Drevená skrinka a textilný kryt reproduktorov dodávajú každej miestnosti nádych minimalistického tepla. Získate krištáľovo čistý príjem a funkciu alarmu jemného prebudenia, ktorá je ideálna pre hostí.

Vynikne v každej miestnosti

Od ranných vychytávok až po neskoré nočné melódie – toto rádio dokonale vynikne na malých stoloch, tenkých pultoch či policiach knižníc. Tuner DAB+ poskytuje krištáľovo čistý príjem signálu. Pre svoje obľúbené stanice môžete nastaviť až 20 predvolieb.

Nádherný dizajn, ktorý sa dokonale hodí do každej kuchyne

Reproduktor obklopuje svetlá drevená skrinka, ktorá je pokrytá šedou tkaninou reproduktora. Čierny lesklý displej zobrazuje informácie o staniciach a čas. Na vrchu rádia sú tlačidlá na ladenie, výber zdroja a ďalšie.

Funkcie budíka pre nočných hostí

Nastavte funkciu jemného prebudenia a vaši hostia sa prebudia na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť rádia. Funkciu dvojitého budíka môžete použiť na nastavenie dvoch rôznych budíkov. Skvelá voľba, ak sa vaši hostia na prvé zvonenie neprebudia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Nie
Typ displeja LCD
Výstup pre slúchadlá Nie
Podporované pásma DAB+
Celkový výkon 1 W
Počet staníc v pamäti 20
Vstavaný displej Áno
DAB Áno
RDS Nie
Hodiny Áno
Časovač Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips TAR5005/10 drevený

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Iveta

3. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • šikovný a celkom múdry :)
  • zatiaľ nič

super dizajnový kúsok, perfektne sa mi hodí do spálne