Philips

Holenie a starostlivosť o muža Holenie a starostlivosť o muža

Starostlivosť pre optimálnu výživu a ochranu mužskej pleti. Vyberte si zo širokej ponuky holiacich strojčekov, multifunkčných zastrihávačov brady či vlasov a zdokonalte si tak svoj mužský rituál.

Kávovary Kávovary

Vychutnajte si svoju obľúbenú šálku kávy a vyberte si z našej širokej ponuky kvalitných kávovarov. Od prekvapkávanej klasiky až po špičkovú technológiu automatických kávovarov od spoločnosti Philips.

IPL, epilácia a dámske holenie IPL, epilácia a dámske holenie

Bohatá ponuka produktov dámskej depilácie a epilácie. Ideálne riešenia pre kvalitnú úpravu jednotlivých partií. Vyberte si z kompaktných epilátorov s ergonomickými tvarmi. Rýchlo, krásne, kvalitne.

Starostlivosť o podlahy Starostlivosť o podlahy

Uľahčite si každodenné upratovanie s tou najefektívnejšou pomocou. Philips ponúka ako klasiku tak aj moderné bezvreckové a tyčové bezkáblové vysávače s bohatým príslušenstvom.

Starostlivosť o vlasy Starostlivosť o vlasy

Doprajte svojim vlasom stopercentnú starostlivosť. Od značky Philips vás čaká bohatý sortiment fénov s rôznymi nadstavcami, automatických kuliem a žehličiek na vlasy.

Čističky a zvlhčovače vzduchu Čističky a zvlhčovače vzduchu

Užite si zdravý nádych každý deň vďaka moderným čističkám vzduchu s vysokou filtráciou baktérií a patogénov. Zvlhčovačmi rady Philips skvalitníte vzduch vo vašej miestnosti s technológiou Nanocloud.

Starostlivosť o zuby a ďasná Starostlivosť o zuby a ďasná

Objavte s nami všetko čo potrebujete k správnej starostlivosti o vaše zuby. Rotačné zubné kefky pre dospelých a sonické zubné kefky pre deti, so zabudovanou technológiou bluetooth. Interaktívne čistenie a učenie detí o hygiene.

Starostlivosť o odevy Starostlivosť o odevy

Široký sortiment naparovacích žehličiek a parných generátorov s dlhotrvajúcim výkonom a zosilnenou parou. Vyžehlenie rôznych druhov tkanín, nebolo nikdy jednoduchšie aj vďaka technológiám Optimaltemp či systému Quick Calc Release.

Starostlivosť o matku a dieťa Starostlivosť o matku a dieťa

Pre pohodlie vás a vašich detí Philips ponúka inteligentné audio a video pestúnky, s dosahom až do 330m v exteriéri. Vytvorte si pokojnú atmosféru s uspávankami či nočným osvetlením a ľahkým monitorovaním.

Kuchynské spotrebiče Kuchynské spotrebiče

Ponorte sa do bohatej ponuky našich kuchynských spotrebičov a posuňte svoje kulinárske umenie na inú úroveň. Výkonné roboty s technológiou Powechop či šľahače a mixéry s najkvalitnejšími čepeľami.

Philips