Tom Clancy's The Division 2 - Xbox One

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 71,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Pokračovanie úspešnej série, ktoré vás zavedie do Washingtonu D.C., ktorý sa už siedmy mesiac potýka s nákazou smrtiaceho vírusu, ktorý drasticky znížil celkovú populáciu. Poslednou možnosťou na záchranu tohto mesta i celého národa sú agenti Divízie. Hra prináša otvorený svet, plný chaosu, katastrof a rozmarov počasia. Po dohraní hlavnej dejovej linky na vás budú čakať ďalšie nové misie a mapy, ktoré budú postupom času pribúdať. Hra je určená pre Xbox One.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 72 %
Popis produktu

Otvorený dynamický svet

Hlavný príbeh sa odohráva v meste Washington D.C, ktoré sa nachádza v zúboženom stave. Mesto a celý svet bol zasiahnutý smrtiacim vírusom, ktorý drasticky zredukoval počty ľudí na zemi. Preživší nemajú dostatok jedla a základných potrieb, preto hrozí vypuknutie občianskej vojny. Nádej a spása má byť príchod agentov Divízie. Hra má pôsobivo vytvorený svet, ktorý je otvorený, kde na vás čakajú prepracované zmeny počasia aj veľmi ťažkí nepriatelia.

Skvelý obsah po skončení hry

Vývojári mysleli aj na obsah po skončení samotného príbehu. Hráči sa tak môžu tešiť na ďalší obsah, ktorý bude predstavovať rozšírenie mapy, nové napínavé príbehové misie a samozrejme nové herné módy. Nový obsah bude vychádzať po celý rok od vydania hry.

Špecializácia po skončení hry

Po dokončení hlavného príbehu sa vám odomknú nové možnosti špecializácie, môžete si tak vylepšiť zručnosti a efektivitu v demolácii, prežitiu a streľbe. Svojho hlavného hrdinu si tak môžete vylepšiť podľa svojich požiadaviek. Hra tak získa nové rozmery a stane sa aj po jej dohraní ešte zábavnejšie.

Vylepšená temná zóna

Temná zóna je miesto, kde je možné získať tú najlepšiu korisť v celej hre. K tomu vedie ale strastiplná cesta cez tie najťažšie nepriatelia, postup tu bude plný strachu a napínavých momentov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 120 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: USX307310

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore