Zvážte aj tento produkt

Liebherr GNPes 4355 Liebherr GNPes 4355

5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Na objednávku
 

1 499,00 €

Skriňová mraznička Liebherr GNPes 4355 radu BluePerformance má nízku spotrebu, zaisťuje dlhú trvanlivosť potravín a moderný dizajn. Technológia NoFrost využíva na mrazenie cirkulujúci vzduch, z ktorého je zbieraná a odvádzaná vzdušná vlhkosť. Mraznička sa automaticky odmrazuje, čistý objem má 268 litrov a ovládanie pomocou dotykového TFT displeja. Pre skladovanie ponúka 8 priehľadných zásuviek z toho 7 na výsuvných kolieskach. Mraziaca kapacita dosahuje 18 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Medzi bezpečnostnými funkciami nájdete detskú poistku, ako aj hlásenie poruchy (optické a akustické). Farba: nerez SmartSteel.

Základné parametre

  • Beznámrazový systém: Áno
  • Výška: 185 cm
  • Trieda energ.účinnosti: A +++

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Úsporná mraznička

Skriňová NoFrost mraznička Bosch GSN54AW45 zaujme svojím celkovým objemom až 323 litrov, a tak ponúka maximálny priestor pre uloženie všetkých vašich mrazených potravín. Vnútorný chladiaci priestor tvorí 5 samostatných transparentných zásvuiek z toho jeden extra veľký BigBox a VarioZone vyberateľnými odkladacími plochami. Vo výbave je tiež praktický kalendár skladovania potravín. Digitálny ukazovateľ teploty poskytuje možnosť nastavenia požadovanej klími v mrazničke podľa typu uskladnených potravín. Akustické upozornenie na otvorené dvere s memory funkciou a optický a akustický varovný signál zvýšenej teploty vo vnútri dotvára špičkové vybavenie mrazničky. 

Už žiadne odmrazovanie

Vďaka technológii NoFrost je vlhkosť zo vzduchu zachytávaná v centrálnom výparníku a nie na potravinách či stenách mrazničky, kde zamŕza a tvorí sa z nej ľad. Chladiaca jednotka, ktorá odvádza vlhkosť sa sama automaticky odmrazuje. Výzrážaná voda sa odvádza von do špeciálnej zbernej misy a odtiaľ odparí pomocou tepla z kompresora. To výrazne znižuje tvorenie námrazy a šetrí čas s odmrazovaním.

Výrobník ľadu Ice Twister

S maximálne vychladenými nápojmi môžete vďaka výrobníku ľadu Ice Twister konkurovať aj baru na pláži. Pomocou čerstvých ľadových kociek z výrobníka ľadu bude váš nápoj chutiť dokonale. Na jedno naplnenie vyrobí 20 kociek ľadu rýchlo a jednoducho.

Dokonalá klíma pre potraviny

Mraznička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

Zabudnite na žiarovky

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva chladnička  budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 176 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 323 L
Mraziaci výkon: 22 kg/24h
Celkový hrubý objem: 360 L
Počet zásuviek: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 70 cm
Výška: 176 cm
Hĺbka: 78 cm
Hmotnosť: 88 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 187 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 25 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 323 L
Celkový hrubý objem: 360 L
Počet zásuviek: 5
Typ ovládania: elektronické

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Medzizásuvkové mrazenie: Áno

Mraznička

Mraziaci výkon: 22 kg/24h

Ostatné

Kód produktu: GSN54AW45

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore