Bosch

Som práčka Bosch Som práčka Bosch

Neplytvám ani vodou, ani pracím prostriedkom.

Vďaka automatickému dávkovaniu pracích prostriedkov i-DOS, inteligentné aplikácii Home Connect, extrémne tichému a spoľahlivému motoru s 10-ročnou zárukou a množstvu ďalších technológií zaručím vašej bielizni tú najkvalitnejšiu starostlivosť.

Som sušička Bosch Som sušička Bosch

Neplytvám ani energiou, ani časom.

Bielizeň vysuším šetrne a presne podľa vašich predstáv a viem odstrániť aj alergény. Vďaka revolučnej samočistiacej technológii AutoClean sa automaticky udržujem v kondícii a s konštantne nízkou spotrebou energie. Šetrím váš čas i peňaženku.

Som umývačka Bosch Som umývačka Bosch

Neplytvám ani časom, ani vodou.

Mám program na každý druh riadu, variabilný vnútorný priestor, technológiu sušenia Zeolith®, ovládanie cez aplikáciu Home Connect a ochranu AquaStop. Hygienicky čistý a perfektne suchý riad ihneď po umytí a niekoľko hodín voľna počas týždňa pre vás.

Som chladnička Bosch Som chladnička Bosch

Neplytvám ani jedlom, ani miestom.

Vďaka technológiám, ako sú NoFrost, PerfectFit či VitaFresh, ušetrím váš čas i miesto v domácnosti a vaše potraviny udržím dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Prispôsobím sa vášmu životnému štýlu a zmestím sa presne tam, kde ma potrebujete mať.

Som rúra Bosch Som rúra Bosch

Neplytvám ani časom, ani jedlom.

Senzor PerfectBake, teplotná sonda PerfectRoast, doplnková funkcia pary, čistenie pyrolýzou, alebo programová automatika AutoPilot. To sú len niektoré lahôdky v mojom menu, ktoré vám jednoducho a rýchlo zaručia perfektný výsledok.

Som mikrovlnka Bosch Som mikrovlnka Bosch

Pre gurmánov, ktorí majú naponáhlo.    

Som ideálnou voľbou, ak sa veci musia diať rýchlo. Ak si potrebujete zohriať šálku čaju, upiecť pizzu s funkciou grilovania alebo rozmraziť zmrazené potraviny. Ušetrím vám veľa času pri neskoršej príprave jedla.

Som varná doska Bosch Som varná doska Bosch

Pre varenie s najvyšším pohodlím.

Poskytujem širokú škálu funkcií a možností, ktoré vám pomôžu variť alebo vyprážať presne tak, ako by sa to malo robiť. Napríklad FryingSensor Plus sleduje steak, zatiaľ čo si vyberáte vhodné víno.

Som odsávač Bosch Som odsávač Bosch

Svieži vánok do vašej kuchyne.

Som obzvlášť účinný, aby ste mali istotu, že pri varení cítite len to, čo cítiť chcete. Zároveň som tak tichý, že o mňa nebudete počuť, pretože môj PerfectAir senzor automaticky stráži nastavenia pre maximálny výkon a minimálnu hlučnosť.

Domácnosť bez plytvania Domácnosť bez plytvania

Užijte si čerstvé jedlo každý deň.

Výkonné mixovanie s vákuovým úložným systémom. 

Uchovajte potraviny dlhšie čerstvé, s vákuovacím skladovacím systémom.

Mlynčeky na mäso Potrebujete univerzálneho pomocníka na každodenné varenie?

Akýkoľvek pokrm, ktorý túžite ochutnať, môžete teraz pripraviť doma.

Mlynček na mäso sa dá použiť nielen na mletie mäsa a rýb, ale vďaka širokej ponuke príslušenstva aj na sekanie zeleniny.

Výkonný motor je zárukou perfektných výsledkov. Vďaka kompaktnej veľkosti nájdete miesto na mäsomlynček Bosch doslova

v akejkoľvek kuchyni a uložiť ho môžete veľmi jednoducho, dokonca aj vo veľmi malom priestore.

 

Kapsulové kávovary Bosch Tassimo Kapsulové kávovary Bosch Tassimo

Vašej chuti na mieru.

Perfektná kvalita nápojov vďaka patentovanej technológii čiarových kódov INTELLIBREW™. Jednoducho prečíta konkrétny čiarový kód a pripraví perfektný nápoj.

Budúcnosť vysávania je bez kábla Budúcnosť vysávania je bez kábla

Vysávače, ktoré nepoznajú hranice.

Dobre ovládateľné, flexibilné a vždy poruke. Akumulátorové vysávače Bosch sú zárukou maximálneho pohodlia pri čistení na akomkoľvek mieste, dokonca aj tam, kde nenájdete zásuvku.