Bosch

Banner A Som práčka Bosch

Neplytvám ani vodou, ani pracím prostriedkom.

Vďaka automatickému dávkovaniu pracích prostriedkov i-DOS, inteligentné aplikácii Home Connect, extrémne tichému a spoľahlivému motoru s 10-ročnou zárukou a množstvu ďalších technológií zaručím vašej bielizni tú najkvalitnejšiu starostlivosť.

Banner A Som sušička Bosch

Neplytvám ani energiou, ani časom.

Bielizeň vysuším šetrne a presne podľa vašich predstáv a viem odstrániť aj alergény. Vďaka revolučnej samočistiacej technológii AutoClean sa automaticky udržujem v kondícii a s konštantne nízkou spotrebou energie. Šetrím váš čas i peňaženku.

Banner A Som umývačka Bosch

Neplytvám ani časom, ani vodou.

Mám program na každý druh riadu, variabilný vnútorný priestor, technológiu sušenia Zeolith®, ovládanie cez aplikáciu Home Connect a ochranu AquaStop. Hygienicky čistý a perfektne suchý riad ihneď po umytí a niekoľko hodín voľna počas týždňa pre vás.

Banner A Som chladnička Bosch

Neplytvám ani jedlom, ani miestom.

Vďaka technológiám, ako sú NoFrost, PerfectFit či VitaFresh, ušetrím váš čas i miesto v domácnosti a vaše potraviny udržím dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Prispôsobím sa vášmu životnému štýlu a zmestím sa presne tam, kde ma potrebujete mať.

Banner A Som rúra Bosch

Neplytvám ani časom, ani jedlom.

Senzor PerfectBake, teplotná sonda PerfectRoast, doplnková funkcia pary, čistenie pyrolýzou, alebo programová automatika AutoPilot. To sú len niektoré lahôdky v mojom menu, ktoré vám jednoducho a rýchlo zaručia perfektný výsledok.

Banner A Som mikrovlnka Bosch

Pre gurmánov, ktorí majú naponáhlo.    

Som ideálnou voľbou, ak sa veci musia diať rýchlo. Ak si potrebujete zohriať šálku čaju, upiecť pizzu s funkciou grilovania alebo rozmraziť zmrazené potraviny. Ušetrím vám veľa času pri neskoršej príprave jedla.

Banner A Som varná doska Bosch

Pre varenie s najvyšším pohodlím.

Poskytujem širokú škálu funkcií a možností, ktoré vám pomôžu variť alebo vyprážať presne tak, ako by sa to malo robiť. Napríklad FryingSensor Plus sleduje steak, zatiaľ čo si vyberáte vhodné víno.

Banner A Som odsávač Bosch

Svieži vánok do vašej kuchyne.

Som obzvlášť účinný, aby ste mali istotu, že pri varení cítite len to, čo cítiť chcete. Zároveň som tak tichý, že o mňa nebudete počuť, pretože môj PerfectAir senzor automaticky stráži nastavenia pre maximálny výkon a minimálnu hlučnosť.

Banner A Domácnosť bez plytvania

Užijte si čerstvé jedlo každý deň.

Výkonné mixovanie s vákuovým úložným systémom. 

Uchovajte potraviny dlhšie čerstvé, s vákuovacím skladovacím systémom.

Banner A Ponorte sa do prípravy obľúbených receptov

Mixovanie a miešanie pod kontrolou.

Pripravte si lahodnú zmrzlinu alebo ovocný mix. Stačí vybrať ingrediencie a ostré oceľové čepele spolu s mimoriadne výkonným motorom sa za okamih postarajú o zvyšok.

Banner A Kapsulové kávovary Bosch Tassimo

Vašej chuti na mieru.

Perfektná kvalita nápojov vďaka patentovanej technológii čiarových kódov INTELLIBREW™. Jednoducho prečíta konkrétny čiarový kód a pripraví perfektný nápoj.

Banner A Budúcnosť vysávania je bez kábla

Vysávače, ktoré nepoznajú hranice.

Dobre ovládateľné, flexibilné a vždy poruke. Akumulátorové vysávače Bosch sú zárukou maximálneho pohodlia pri čistení na akomkoľvek mieste, dokonca aj tam, kde nenájdete zásuvku.