Bosch MFQ37490 ErgoMixx


Mixér s misou, Príkon: 750 W, Počet rýchlostí: 5, Objem: 3, Šľahanie, Hnietenie, Vyberateľná miska, Pulzný spínač. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mixér Bosch MFQ37490 ErgoMixx s príkonom 750 W ponúka 5 rýchlostných stupňov a Turbo stupeň pre presné miešanie. Rotujúca misa s objemom 3 L a ergonomicky dizajn zabezpečujú pohodlné a efektívne používanie.

Bosch MFQ37490 ErgoMixx

  • Príkon: 750 W
  • 5 rýchlostných stupňov + Turbo stupeň
  • Rotujúca misa s objemom 3 L
  • Ergonomicky dizajn
  • Farba: biela / šedá

Pohodlná a rýchla príprava jedla

Bosch MFQ37490 ErgoMixx mixér s misou ponúka výkon 750W pre dokonalé výsledky. S 5 rýchlosťami a turbo režimom môžete presne prispôsobiť rýchlosť každému receptu. Stojan na šľahač s rotujúcou misou zabezpečuje pohodlnú prácu. S maximálnou kapacitou 500 g múky a prísad, ergonomickým designom a softTouch povrchom rukoväte je manipulácia jednoduchá. Patentovaný BOSCH klik systém umožňuje rýchle pripojenie a odpojenie nohy mixéra.

Príslušenstvo

Mixér Bosch MFQ37490 ErgoMixx s misou je vybavený stojanom s rotujúcou misou o objeme 3,0 l. Obsahuje 2 výkonné turbometly a 2 stabilné hnetacie háky z nehrdzavejúcej ocele pre dokonalé výsledky. Mixér má mixovaciu nohu a priehľadnú mixovaciu nádobu s odmerkou 600 ml. Všetky plastové časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s jedlom, sú bez obsahu BPA.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 3 L
Počet rýchlostí 5
Príkon 750 W
Pulzný spínač Áno
Vyberateľná miska Áno
Šľahanie Áno
Hnietenie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MFQ37490 ErgoMixx

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami