Hecht 5030 vretenová kosačka

  • Odporúčame
  • Zľava 12 %

Vretenová kosačka, Typ kosačky: Ručná, Záber: 30 cm, Výška strihu: 36 mm, Objem koša: 15 l. Viac info


Cena 59,99 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 67,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,1 / 5

14×

50% Kvalita
Priemerná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

14 + nakupů

Zobraziť 14 recenzií

Popis produktu

Vretenová kosačka HECHT 5030 s ľahkým telesom je určená pre kosenie trávnych plôch menších ako 200 m2. Má pracovnú šírku 30 cm a nastaviteľnú polohu výšku strihu od 10 do 36 mm. Kvalitné nože zabezpečia šetrnú a dokonalú úpravu trávnika a čistý rez. Vretenová kosačka HECHT 5030 s 15 l zberným košom vám umožní vytvoriť úžasný anglický trávnik, pri čom oceníte bezhlučné a rýchle kosenie.

Komfortná vretenová kosačka HECHT 5030 s ľahkým telesom z ocele je špeciálne upravená k tomu, aby ste s ňou efektívne a kvalitne pokosili menšie trávne plochy, bez poškodenia trávy. To všetko bez hluku a ekologicky umožní vytvoriť trávnik podľa vašej potreby a predstáv.

Pogumované kolesá sú drsné a špeciálne profilované, zaručujú rýchly štart a eliminujú tak vaše namáhanie. Taktiež sú šetrné k trávniku. Prevedenie konštrukcie tejto kosačky spôsobuje, že je veľmi ľahko ovládateľná a zvláda a kopíruje pohodlne i nerovný terén.

Vretenová kosačka HECHT 5030 je vybavená kvalitnými nožmi pre dokonalú úpravu trávy. Strih je perfektný, hladký a tráva preto vyzerá zdravo i pekne upravená. Zhromažďuje sa pri tom prakticky do zberného koša z textílie, ktorý má objem 15 l, preto ho nebudete musieť neustále vyprázdňovať.

Hmotnosť prístroja je len okolo 7,8 kg, preto bude manipulácia veľmi príjemná a nenáročná. Aj vďaka nízkemu hluku tohto spôsobu kosenia si prácu s týmto typom obľúbite a samozrejme má výhodu v podobe dobrého pocitu z ekologického kosenia. Vytvoriť dokonalý anglický trávnik bude pre vás s vretenovou kosačkou HECHT 5030 hračkou a zábavou.

  • Nastavenie výšky: 10 - 36 mm
  • Počet nožov: 6
  • Hrúbka noža: 2 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ kosačky Ručná

Hodnotenie

4,1 / 5

14 recenzií Hecht 5030 vretenová kosačka

50% Kvalita
Priemerná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Martin

15. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze VýbornáPeter

5. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze VynikajúcaTomàš

3. 1. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Dobrá voľba za rozumnú cenu.


Jana

26. 5. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


absolútne sklamanie! <br /> obrázkový návod na zloženie je pekne na... nič, to čo zloží aj malé dieťa je tam na troch zbytočných obrázkoch a to jediné čo potrebujete podrobne je na jednom obrázku, ktorý je aj tak nakreslený blbo a nedá sa z neho nič podstatného vyčítať<br /> tupé nože, trávu neseká iba žužle (ako vtip mi prišlo upozornenie, že pri nastavovaní nožov mám používať rukavice) <br /> okamžite to vraciam a chcem zabudnúť, že som to vôbec mala