Hecht

Potrebujete si zaobstarať kosačku, reťazovú pílu, kultivátor, krovinorez alebo iného pomocníka na prácu vo vašej záhrade? Prezrite si AKU, elektrickú a benzínovú záhradnú techniku Hecht. Spoľahnite sa na firmu, ktorá pochádza z Českej republiky a už od roku 1994 vyrába špičkový sortiment, ktorý dodáva najmä do strednej Európy.

Hecht – špecialista na záhradu

Okrem elektrických a benzínových zariadení vás Hecht poteší svojím AKU programom. O čo ide? Jedná sa o celý rad záhradnej techniky od vyžínačov až po nožnice na trávu, ktorý jednoducho nabijete pomocou jediného akumulátoru. Ten je kompatibilný s desiatkami záhradných AKU prístrojov Hecht. Vďaka tomu ušetríte peniaze aj miesto v dielni alebo garáži. Preskúmajte AKU program Hecht alebo si pozrite ďalšie možnosti:

Krovinorezy a vyžínače

Upravte si živý plot, kríky alebo trávnik okolo zeleninových aj okvetných záhonov. Krovinorezy a vyžínače Hecht vám pomôžu dosiahnuť profesionálny výsledok v krátkom čase.

Kosačky Hecht

Hecht sa zameriava na kosačky všetkých tipov. Môžete si teda vybrať, či si kúpite rotačnú elektrickú, rotačnú benzínovú alebo AKU kosačku. A ak vás nebaví chodiť každý víkend za kosačkou, aby ste mali pekne upravený trávnik, pozrite si aj robotické kosačky od tejto značky.

Reťazové motorové píly a odvetvovače

Veľký výber, skvelý pomer cena/výkon, profesionálny výsledok. Značka Hecht je ideálna aj v prípade, že si plánujete zaobstarať motorovú alebo odvetvovaciu pílu.

Ďalší sortiment od firmy Hecht

 

 

Najpredávanejšie produkty