Miele KFN 29162 W 120


Šírka: 60 cm, Výška: 201.1 cm, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 899,00 €

17,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kombinovaná chladnička Miele KFN 29162 W 120 DynaCool a NoFrost pre výrazne dlhšiu čerstvosť a najvyšší komfort. V interiéri chladničky nájdete systematicky usporiadané poličky, priehradky a držiaky, ktoré sa postarajú o bezpečné uskladnenie všetkých surovín a potravín. Chladiaca časť 243 litrov a mraziaca časť 101 litrov. Mraznička za 24 hodín dokáže mraznička zamraziť 9 kg čerstvých potravín. Pri výpadku prúdu alebo poruche je zaručená 26 hodinová odolnosť.

Chladiaca a mraziaca časť

Kombinovaná chladnička ponúka dostatočne veľký objem vo svojej chladiacej časti a to až 243 litrov. Vaše potraviny si môžete uložiť na  prispôsobené sklenené police, alebo výškovo nastaviteľné poličky, ktoré sa nachádzajú v dvierkach. Pochváliť sa môže skvelým mraziacim výkonom, ktorý milo prekvapí každého. Objem mraziaceho priestoru je 101 l. Ponúka 3 koše pre uchovávanie zmrazených potravín. Za 24 hodín zvládne zmraziť až 9 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade až 26 hodín. Tak už sa nemusíte obávať, že by sa počas poruchy pokazili a znehodnotili.

ComfortClean

Odkladacie police vo dvierkach Miele ComfortClean pozostávajú z kvalitného plastu – styrenakrylnitrilu (SAN) – a sú mimoriadne odolné voči poškriabaniu, chemikáliám, teplotám a sú priehľadné. Všetky police vo dvierkach sa dajú jednoducho hygienicky čistiť v umývačke riadu (do 55 °C). Manuálne umývanie políc tak už nie je potrebné.

DynaCool

Dokonalé uskladnenie potravín zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu pomocou integrovaného ventilátora. DynaCool zabezpečuje optimálnu vlhkosť a teplotu v každom priestore chladničky. Pre schladenie nápojov, alebo pre výrobu ľadových kociek môžete využiť funkciu superchladenia, alebo supermrazenia.

NoFrost

So systémom NoFrost nemusíte svoje chladiace zariadenie Miele už nikdy rozmrazovať. Pri cirkulačnom chladení sa studený, suchý vzduch rozdeľuje rovnomerne, aby sa vo vnútri nemohol tvoriť žiadny ľad. Vďaka tomu sa vaše mrazené potraviny nepokryjú vrstvou ľadu a zásuvky sa budú dať pohodlne otvoriť a zatvoriť bez rušivej vrstvy ľadu. NoFrost ponúka najvyšší komfort pri mrazení a zbaví vás potreby namáhavého odmrazovania – navždy.

LED-osvetlenie

V porovnaní s bežnými žiarovkami sú LED žiarovky zvlášť energeticky úsporné a majú výrazne dlhšiu životnosť. Nepriame osvetlenie navodzuje pôsobivú atmosféru a podčiarkuje vysokú kvalitu materiálov. LED-osvetlenie si nevyžaduje údržbu a postará sa o optimálne osvetlenie vnútorného priestoru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 201.1 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KFN 29162 W 120

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené