Značkový obchod Miele

Od svojho založenia v roku 1899 sa Miele riadi svojim prísľubom kvality s mottom „Vždy lepší“. Znamená to, že Miele robí všetko pre to, aby boli „Vždy lepší“ ako všetci ostatní dodávatelia a „Vždy lepší“, ako už sú. Pre Miele zákazníkov to znamená upokojujúci pocit, že dostanú tie najlepšie domáce spotrebiče, ktoré môžu za svoje peniaze očakávať. Vďaka tomu je Miele jedinečné. Výberom značky Miele urobíte múdre a pravdepodobne i životné rozhodnutie.

 • Series120-banner-1280x419px-SK
 • AutoDos-mycka-banner-1280x419px-SK
 • Vysavace-banner-1280x419px-SK
 • Series120-mobile-800x536px-SK
 • AutoDos-mycka-banner-mobile-800x536px-SK
 • Vysavace-mobile-800x536px-SK

MIELE ON-LINE BRAND SHOP

Chladničky, mrazničky a vinotéky Chladničky, mrazničky a vinotéky

Práčky, sušičky a žehliace prístoje Práčky, sušičky a žehliace prístoje

Umývačky riadu Umývačky riadu

Vstavané rúry Vstavané rúry

Varné dosky Varné dosky

Odsávače pár Odsávače pár

Podlahové vysávače Podlahové vysávače

Kávovary a espresso Kávovary a espresso

Dôvody, prečo Miele

 

Kvalita Miele

Už viac ako 100 rokov platí, že na Miele sa môžete vždy spoľahnúť. Miele ako jediný výrobca vo svojom odvetví testuje svoje produkty, aby mali 20-ročnú životnosť. Raz Miele, vždy Miele: Viac ako 90 percent zákazníkov značky Miele v Nemecku zachováva spoločnosti vernosť a odporúča ju ďalej. Aj do budúcnosti vám Miele sľubuje, že v oblasti kvality a životnosti nerobí žiadne kompromisy.

Technika Miele

Miele predstavuje najlepšie výsledky a úžitok pri minimálnej spotrebe energie. V kuchyni, pri praní, aj vysávaní. Zabezpečuje to premyslená technika vybavená radom inovatívnych detailov, ktoré sú dostupné len pri produktoch Miele. Túto skutočnosť potvrdzuje aj nespočetné množstvo vyhraných prvých miest v testoch rôznych inštitúcií po celom svete.

Komfort Miele

Obsluha spotrebičov Miele je jednoduchá a naozaj zábavná: či už s klasickým otočným voličom, decentným senzorom alebo dotykovým displejom s vysokým rozlíšením ako na vašom smartfóne. K tomu je k dispozícii množstvo komfortných a spoľahlivých automatických programov so „zárukou úspechu“, pričom sa kladie veľký dôraz na detail. S Miele je život krajší.

Dizajn Miele

Miele predstavuje jasné tvary a nadčasovú eleganciu. Nikde inde nenájdete pre vaše zabudovateľné kuchynské spotrebiče porovnateľný rozsah štýlových dizajnových línií a farieb. Nikde inde nie je dizajn spotrebičov tak dôkladne vzájomne zosúladený. Bez ohľadu na to, aký štýl zariadenia uprednostňujete - Miele sa k vám bude vždy perfektne hodiť.

Servis Miele

Zákazníci Miele sa tešia ukážkovému prístupu: rýchla a efektívna zákaznícka podpora bola 17-krát zvolená zákazníkmi v Nemecku za číslo jeden vo svojom odbore. Či si už želáte individuálne produktové poradenstvo alebo profesionálne vyčistenie vášho zariadenia, pracovníci Miele vás radi navštívia priamo u vás doma, sú tu vždy pre vás. To Vám sľubujú

Značka Miele

V mnohých krajinách je Miele najoceňovanejšou značkou vo svojom odbore. V nemeckom rebríčku hodnotenia značiek „best brands“ bola značka označená dokonca za najlepšiu všetkých čias („best brand ever“). Táto značka prezrádza niečo aj o jej používateľovi: Zákazníci značky Miele sú orientovaní na kvalitu a kladú vysoké nároky na techniku, ako aj na ekologickú stránku svojich domácich spotrebičov. Kto kupuje značku Miele, dáva najavo svoj postoj.
 

Novinky a akcie

Novinky a akcie TwinDos

Exkluzívne v Miele: Dosiahnite najlepšie výsledky prania s použitím jedinečného dvojfázového pracieho prostriedku Miele UltraPhase 1 a 2.

 • Automatické dávkovanie v optimálny okamih procesu prania
 • Farby ožijú, biela sa rozžiari
 • Ušetríte až 30% pracieho prostriedku

Novinky a akcie PowerDisk All in 1

Svetová novinka: Umývačka riadu s automatickým dávkovaním AutoDos a integrovaným zásobníkom na umývací granulát PowerDisk®.

 • Automatické dávkovanie granulátu v optimálny čas umývacieho cyklu
 • Dokonalé a žiarivé výsledky
 • Vydrží v priemere 20 cyklov

 

Podkategórie

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 307 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené