Miele G 7930 SCi AutoDos


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda A, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 54 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Spotreba vody 8,4 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 13, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 80,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info


Cena 3 099,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 61,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart umývačka riadu Miele G 7930 SCi AutoDos s predným ovládacím panelom v čiernej farbe je vybavená automatickým dávkovaním čistiaceho prostriedku s integrovaným PowerDiskom. Je zaradená do energetickej triedy A. Má kapacitu pre umytie 14 súprav riadu. Disponuje zásuvkou na príbory 3D MultiFlex, dotykovým displejom M Touch, košovým vybavením MaxiComfort, osvetlením BrilliantLight, sušením AutoOpen s automatickým otváraním dvierok, krátkym programom QuickPowerWash, Eco programom, technológiou SensorDry a systémom BrilliantGlassCare pre šetrné umývanie pohárov. Umožňuje umývanie s čerstvou vodou – od 6 l v automatickom programe. Umývačku je možné ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie. Šírka 60 cm. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Automatické dávkovanie

AutoDos je systém automatického dávkovania prostriedku s integrovaným systémom PowerDisk. Umývačka riadu a práškový granulát tak tvoria precízne zladený systém, ktorý dávkuje podľa programu a v optimálnom čase. PowerDisk vydrží priemerne 20 umývacích cyklov (pri použití programu Eco). Stačí ju raz naprogramovať, potom už umývačka riadu pracuje automaticky vďaka funkcii AutoStart.

Zásuvka 3D-MultiFlex

Umývačka riadu Miele je vybavená praktickou príborovou zásuvkou, do ktorej môžete dávať aj malý riad, ako sú šálky na espresso. Zásuvka 3D-MultiFlex pozostáva z jedného zníženého stredového dielu a dvoch bočných častí. Ľavú časť je možné posunúť doprava, čím vznikne priestor na vysoké poháre na víno v hornom koši. Do pravej časti, ktorá sa dá znížiť, pohodlne umiestníte veľké príbory a malý riad.

QuickPowerWash

Umývací program QuickPowerWash spolu s tabletmi UltraTabs All in 1 do umývačky Miele prinášajú neprekonateľné výsledky umývania a sušenia riadu. Tento program spolu s tabletami dokáže umyť bežne zašpinený riad za len 58 minút. Tablety sa rýchlo rozpustia za 2-3 minúty, čo umožňuje začatie čistiacieho procesu hneď na začiatku programu.

Dotykový displej M Touch

Umývačka disponuje dotykovým displejom, na ktorom sa zobrazia programy a možnosti umývania ako symboly s textom podobne ako v aplikácii. Dotykom prsta uskutočníte výber alebo pohybom prsta smerom doľava prejdete na programy a možnosti. Displej ponúka jednoduché a pohodlné ovládanie.

Sušenie AutoOpen

Umývačka riadu na konci umývacieho programu automaticky pootvorí dvierka. S dodatočnou podporou ventilátora sa tak teplý a vlhký vzduch odvádza z umývacieho priestoru a dokonca aj náročný riad, ako je plastový riad, bude úplne suchý. Sušenie AutoOpen tak zlepšuje proces sušenia a špeciálne vedenie vzduchu chráni vašu pracovnú dosku pred vlhkosťou. 

Umývanie s čerstvou vodou so spotrebou 6 l

Umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatic so spotrebou vody už od 6 litrov. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Klesla tiež aj spotreba elektrickej energie.

ComfortClose

Užívajte si mimoriadne ľahké otváranie a zatváranie dvierok Miele. Okrem toho zostanú dvierka v ľubovoľne požadovanej polohe.

Optimálne sušenie

SensorDry zabezpečí inteligentné prispôsobenie umývacieho programu, ktoré poskytuje lepšie sušenie a ochranu nábytku. Senzor kontroluje naloženie a meria teplotu v umývacom priestore aj okolitom prostredí, čo umožňuje programu prispôsobiť sa týmto podmienkam. Tým sa minimalizuje vyzrážanie kvapiek na riade, znížuje sa spotreba energie a skracujú sa programy, pri zachovaní konštantnej úrovne sušenia.

Smart ovládanie

Inovatívny systém Miele@home umožňuje využiť potenciál smart prístrojov Miele a zdokonaliť bežný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele je možné pohodlne a bezpečne prepojiť. Dajú sa jednoducho ovládať či už pomocou aplikácie Miele, hlasovým ovládaním alebo integráciou do už existujúcich riešení Smart Home. Zosieťovanie prebieha prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Upozornenie: predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele G 7930 SCi AutoDos

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami