3LUX 3M reflexný trojuholník

Cena:
6,99 €

Pôvodná cena 9,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,14 €

POPIS PRODUKTU

Magnetický reflexný trojuholník 3LUX je jedinečný bezpečnostný nástroj, ktorý v priebehu niekoľkých sekúnd minimalizuje riziko kolízie pohybujúceho sa vozidla s odstaveným vozidlom. 3LUX obsahuje vysoko fluorescenčnú mikroprismatickú fóliu 3M a magnetickú vrstvu, takže sa dá ľahko umiestniť na akúkoľvek kovovú časť stojaceho alebo havarovaného vozidla. Vďaka reflexnému trojuholníku 3LUX budete viditeľní už za pár sekúnd, aj keď iné bezpečnostné značky a signálne svetlá zostanú nefunkčné! Neslúži ako náhrada funkčných výstražných svetiel a výstražného trojuholníka, ktorý je súčasťou povinnej výbavy vozidla. Reflexný trojuholník nesmie byť použitý počas jazdy!

Zobraziť celý popis

  • Odporúčame
  • Zľava 30 %
Popis produktu

Vždy po ruke vďaka kompaktnosti

Vďaka kompaktným rozmerom odporúčame umiestniť reflexný trojuholník do bočnej priehradky dverí vodiča. Vďaka tomu ho budete mať v prípade potreby okamžite k dispozícii! Pre svoje rozmery (18,5 x 18,5 cm), hrúbke (1,6 mm) a váhe 65 g je ideálny pre uloženie do priehradky vo dverách, alebo na iné vhodné miesto v dosahu. Pozorovací uhol je 60°.

Funguje v každej situácii

Reflexný trojuholník 3LUX pracuje na jednoduchom princípe reflexného materiálu a kvalitnej magnetickej fólie. Na rozdiel od iných elektronických riešení je náš reflexný trojuholník prakticky bezúdržbový.

Jednoduchá a rýchla pomoc

V prípade nehody alebo poruchy na vašom vozidle ste vďaka reflexnému trojuholníku v bezpečí už za pár sekúnd! Jednoducho ho položte na kovovú časť karosérie, aby ste zvýšili svoju bezpečnosť.

Použitie

V prípade nehody ho vodič vhodne umiestni na ktorúkoľvek rovnú železnú časť vozidla. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a vykrýva dobu medzi inštaláciou povinného rozkladajúceho trojuholníka.  

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: 3lux

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 185 mm
Výška: 185 mm
Hmotnosť: 65 g
Hĺbka: 1,6 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: reflexný trojuholník

Ďalšie parametre

Typ zariadenia: Neelektrické

Ostatné

Kód produktu: 3LUX

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore