3LUX 3M reflexný trojuholník

Zobraziť

  • Odporúčame
  • Výpredaj −43 %

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Magnetický reflexný trojuholník 3LUX je jedinečný bezpečnostný nástroj, ktorý v priebehu niekoľkých sekúnd minimalizuje riziko kolízie pohybujúceho sa vozidla s odstaveným vozidlom. 3LUX obsahuje vysoko fluorescenčnú mikroprismatickú fóliu 3M a magnetickú vrstvu, takže sa dá ľahko umiestniť na akúkoľvek kovovú časť stojaceho alebo havarovaného vozidla. Vďaka reflexnému trojuholníku 3LUX budete viditeľní už za pár sekúnd, aj keď iné bezpečnostné značky a signálne svetlá zostanú nefunkčné! Neslúži ako náhrada funkčných výstražných svetiel a výstražného trojuholníka, ktorý je súčasťou povinnej výbavy vozidla. Reflexný trojuholník nesmie byť použitý počas jazdy!

Vždy po ruke vďaka kompaktnosti

Vďaka kompaktným rozmerom odporúčame umiestniť reflexný trojuholník do bočnej priehradky dverí vodiča. Vďaka tomu ho budete mať v prípade potreby okamžite k dispozícii! Pre svoje rozmery (18,5 x 18,5 cm), hrúbke (1,6 mm) a váhe 65 g je ideálny pre uloženie do priehradky vo dverách, alebo na iné vhodné miesto v dosahu. Pozorovací uhol je 60°.

Funguje v každej situácii

Reflexný trojuholník 3LUX pracuje na jednoduchom princípe reflexného materiálu a kvalitnej magnetickej fólie. Na rozdiel od iných elektronických riešení je náš reflexný trojuholník prakticky bezúdržbový.

Jednoduchá a rýchla pomoc

V prípade nehody alebo poruchy na vašom vozidle ste vďaka reflexnému trojuholníku v bezpečí už za pár sekúnd! Jednoducho ho položte na kovovú časť karosérie, aby ste zvýšili svoju bezpečnosť.

Použitie

V prípade nehody ho vodič vhodne umiestni na ktorúkoľvek rovnú železnú časť vozidla. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a vykrýva dobu medzi inštaláciou povinného rozkladajúceho trojuholníka.  

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie 3LUX 3M reflexný trojuholník

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

30. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn

Rastislav

14. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania