Notebooky

Vyberte si ten správny notebook pre prácu či zábavu alebo obe. V našej ponuke nájdete lacné základné notebooky, konvertibilné zariadenia, notebooky 2v1, mini notebooky, štýlove notebooky, MacBook Air alebo MacBook Pro. Samozrejmosťou sú aj kancelárske, herné, profesionálne notebooky a ultrabooky.

Nájdite príslušenstvo pre:

Výberom značky a modelu sa dostanete na stránku kompatibilného príslušenstva

Filtrovať

Cenové rozpätie

Dotyková obrazovka

iSamostatná grafická karta

Podsvietená klávesnica

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 541 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Typ notebooku - Voľba je jednoduchá, jednoducho podľa účelu, ktorý chcete používať najčastejšie v notebooku. Zahŕňa lacné kancelárske notebooky, herné notebooky pre zábavu a školu. Pre podnikanie sú profesionálne počítače a najmä ultrabooky ideálne pre podnikanie. Odporúčame MacBook Air, MacBook a MacBook Pro ako autorizovaný predajca spoločnosti Apple. Zákazníci, pre ktorých je dôležité maximálne prispôsobiť svoj notebook, sú notebooky citlivé na dotyk s odnímateľnou klávesnicou 2 v 1 alebo konvertabilné PC pre akékoľvek miesto. Stále populárne sú mini notebooky a štýlové notebooky nielen pre dámy.

Značka notebooku - Je pre vás dôležitá značka, s ktorou máte už dobrú skúsenosť? Notebook Asus je obľúbenou voľbou pre ZenBook a Transformer. HP notebook kvalitný a cenovo dostupný. Notebook Acer s modelom Predator na hranie hier, alebo trendy ultrabook Swift 7. Produkty Dell sú oceňované nielen profesionálov, napríklad vďaka radu ultrabookov XPS.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore