PlayStation 5

Vytunený dizajn Sony Playstation 5 napovedá, že pod „kapotou“ tejto hernej konzoly sa ukrýva maximálne nadupaný software, ktorý sa postará o bleskovú rýchlosť hry, skvelý obraz a po všetkých stránkach úchvatný herný zážitok.

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

Hodnotenie

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 2 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

PlayStation 5 je tu! Zahrajte si, ako ešte nikdy

PlayStation 5, to je synonymum pre maximálny pôžitok z hrania. Ak ho raz skúsite, už sa k starej konzole nebudete chcieť vrátiť. Už žiadne čakanie a prestávky. Nový SSD disk s rýchlosťou blesku zaistí takmer okamžité načítanie hier. Spolu s procesorom CPU, GPU, a integrovaným I/O systémom PS5 prinesie ešte väčšie, úchvatnejšie a realistickejšie herné svety.

Toto všetko podčiarkuje aj vylepšená konektivita, 3D zvuk a vstavaný Blu-ray prehrávač. Samozrejmosťou je aj integrácia systému PlayStation VR (virtuálnej reality).

Garantujeme, že vás hneď na prvýkrát ohúri aj obraz. Konzoly PS5 podporujú hranie na veľkých 4K televízoroch. V kombinácii s technológiou HDR vás hry pohltia neuveriteľne realistickými a živými farbami. Čas okolo seba ani nebudete vnímať, lebo 120 snímok každú sekundu zaistí 100 % plynulé hranie.

PlayStation 5 prichádza v dvoch verziách: klasická PS5 s 4K UHD Blu-ray mechanikouplno digitálna PS5 bez mechaniky.

Hry pre PlayStation 5

Príchod novej konzoly sprevádzajú aj celkom nové herné trháky. Medzi najočakávanejšie hry pre PS5 patrí:

Hry na PS5 a spätná kompatibilita s PS1/PS2/PS3/PS4

PlayStation je kompatibilný so stovkami titulov z hernej knižnice PS4. Ak by ste mali PS5 a kamarát PS4, zahráte si spolu bez problémov aj online. Herná konzola piatej generácie bohužiaľ nie je spätne kompatibilná so staršími modelmi, teda PS3, PS2 a PS1.

Ako keby ste skutočne strieľali. S DualSense ovládačom

Skvelých vylepšení sa dočkal aj ovládač. Bezdrôtový ovládač DualSense vás prekvapí vibračnou spätnou väzbou s ktorou pri vybraných tituloch pocítite svoje herné rozhodnutia na vlastnej koži. Adaptívne spúšte dodajú realistickejší level hrám, pri ktorých sa používajú zbrane. Umocní zážitok zo streľby, ale aj zo šoférovania vďaka dynamickým úrovniam odporu.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore