9 funkcií Gear S3, ktoré zvýšia váš športový výkon

9 funkcií Gear S3, ktoré zvýšia váš športový výkon

Jakub Bína rozdáva do svojho okolia dvojnásobnú radosť. Hudobným fanúšikom ako MC Jacob, frontman populárnej kapely Skyline. A všetkým milovníkov aktívneho životného štýlu ako fitness tréner. Pomáha ľuďom naberať silu a dosiahnuť zdanlivo nemožné ciele. Pri športovaní má Jakub špeciálneho spoločníka. Inteligentné hodinky Samsung Gear S3 s bohatou ponukou fintess funkcií.

 1. Spánok je základ

  Počas spánku získava telo silu na ďalšie športové výkony. Inteligentné hodinky Samsung Gear S3 však spať nemusia. Práve naopak, monitorujú spánkovú aktivitu, dĺžku a účinnosť odpočinku. A ráno poslúžia ako praktický budík.



   
 2. Vezmite ich do sprchy

  Či už začínate nový deň rýchlou sprchou, alebo zmývate pot po náročnom tréningu, inteligentné hodinky Gear S3 od spoločnosti Samsung nemusíte dávať dole. Vďaka certifikácii IP68 sú totiž vysoko odolné nielen voči ponoreniu do vody.



   
 3. Spoločník pre každý šport

  Gear S3 boli navrhnuté pre priaznivcov rôznych športových disciplín. Poslúžia rovnako dobre v posilňovni, pri behu či cyklistike. Dokážu spočítať opakovanie cvikov či počet prejdených kilometrov. Vaše výkony merajú dlhodobo a informujú vás tiež o plnení stanovených cieľov.



   
 4. Volajte aj počas tréningu)

  Telefonujte bez prerušenia vašej aktivity a manipulácie so smartfónom. Vďaka prepojeniu oboch zariadení cez Bluetooth môžete volať priamo zo zápästia. Rýchly hovor tak môžete jednoducho vybaviť aj počas tréningu.


   
 5. Stvorené pre beh

  Sledujú vašu rýchlosť. Ukážu vám trasu. Spočítajú spálené kalórie. Odmerajú ubehnutú vzdialenosť aj čas. Vedú detailné bežecké štatistiky. Hodinky Samsung Gear S3 sú perfektným spoločníkom pre začínajúcich bežcov či skúsených pretekárov.



   
 6. Pomôžu udržať správny tep

  Pre čo najväčší účinok tréningu je absolútne kľúčová správna tepová frekvencia. Sledujte prácu svojho srdca prostredníctvom inteligentných hodiniek Samsung. Na ich displeji okamžite uvidíte či sa pohybujete v ideálnej intenzite.



   
 7. Pustite si motivačný song

  Dosiahnite absolútne sústredenie pri tónoch obľúbených skladieb. Alebo sa namotivujte perfektne poskladaným playlistom. Inteligentné hodinky Samsung Gear S3 vám umožnia počúvať hudbu z aplikácie Spotify.



   
 8. Počúvajte bezdrôtovo

  Najvyšší výkon vyžaduje stopercentnú koncentráciu. Ani zdanlivá maličkosť, ako sú uvoľnené káble od slúchadiel, by vás nemala ovplyvniť. Pre ničím nerušené športovanie využite bezdrôtové slúchadlá Samsung Level Active.



   
 9. Smartfón nechajte doma

  Športujte s minimálnou záťažou. Na využitie väčšiny dôležitých funkcií Gear S3 nemusíte mať svoj smartfón vôbec pri sebe. Vďaka integrovanému GPS modulu bude vaša ubehnutá trasa zaznamenaná aj bez telefónu vo vrecku.


 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.