Adler AD 7043


Tyčový vysávač, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 28 min., Osvetlenie vysávanej plochy, Objem: 0,7 l, Hmotnosť: 2,3 kg. Viac info


NAY Extra cena 125,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 14,00 €.

Cena 139,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,80 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantný dizajn moderného vysávača Adler AD 7043 sa bude skvelo vynímať v každom domove. Vysávač sľubuje až 28 minút nepretržitej prevádzky čo stačí na vyčistenie niekoľkých miestností. Mimoriadne ľahká konštrukcia s vylepšeným ergonomickým tvarom vnáša do upratovania maximálny komfort. Jednou z mnohých výhod je, že tento vysávač nepotrebuje vrecká. Filter HEPA zabezpečí, aby vzduch vychádzajúci z vysávača neobsahoval peľ ani iné alergény.

Adler AD 7043

  • Tlačidlo TURBO
  • Maximálny pracovný čas: až 28 min
  • Objem nádoby na prach: 0,7 l
  • Kefa s LED svetlom
  • Turbokefa
  • Držiak na stenu s vodováhou
  • 3 nástavce: štrbinová dýza, 2 v 1 oválna kefa, 1 elektrická kefa

Čistý  domov za pár minút

Elegantný dizajn moderného vysávača sa bude skvelo vynímať v každom domove. Vysávač sľubuje až 28 minút nepretržitej prevádzky čo stačí na vyčistenie niekoľkých miestností. To všetko získate v extrémne ľahkom prevedení, ktoré zaistí ľahké upratovanie všade tam, kde je to potrebné. 

LED osvetlenie hubice a nízka hmotnosť

LED osvetlenie poskytuje lepšiu viditeľnosť pod nábytkom alebo v zle osvetlených priestoroch, a motorizovaná sacia hlavica zaisťuje spoľahlivý výkon.  Mimoriadne ľahká konštrukcia s vylepšeným ergonomickým tvarom vnáša do upratovania maximálny komfort a premyslené funkcie, ako je vzpriamená poloha na skladovanie a rukoväť pre ľahké uchopenie.

Údržba a čistenie

Jednou z mnohých výhod je, že tento vysávač nepotrebuje vrecká. Jedným stlačením tlačidla vyprázdnite nádobu na prach a pri výmene vakov si už nemusíte špiniť ruky. Po každom vysávaní ho jednoducho vyčistite. Samotná nádoba na prach má kapacitu 0,7 litra, vďaka čomu môžete pohodlne vysávať celý byt. Filter HEPA zabezpečí, aby vzduch vychádzajúci z vysávača neobsahoval peľ ani iné alergény.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.3 Kg
Objem 0.7 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 28 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača podlahový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Nie
Detekcia znečisteného filtra Nie
Vysáva a mopuje naraz Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Adler AD 7043

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami