Ajax Socket black 13327

Cena:
73,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,48 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér typu Schuko F Ajax Socket 13327 v čiernej farbe s funkciou merania spotreby umožňuje prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie ľahko ovládať pripojené elektrické spotrebiče. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore. Adaptér je vybavený autentizáciu pre ochranu proti narušeniu a integrovanou ochranou proti prepätiu a prehriatiu. Samozrejmosťou je šifrovaná komunikácia a nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér typu Schuko F Ajax Socket s funkciou merania spotreby umožňuje prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie ľahko ovládať pripojené elektrické spotrebiče. Vďaka farebnému LED indikátoru zaťaženia a analytickým funkciám je možné merať spotrebu elektrickej energie.


Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Adaptér ponuka analytické funkcie pre meranie spotreby elektrickej energie.


Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži

Adaptér je vybavený autentizáciu pre ochranu proti narušeniu a integrovanou ochranou proti prepätiu a prehriatiu. Samozrejmosťou je šifrovaná komunikácia a nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni, jednoduché pripojenie k elektrickým spotrebičom a jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Upozornenie: Zásuvka je typu F (Schuko), bežne používaná v Európe a nie je vybavená na výstupe ochranným kolíkom. Zemniaci kolík je nahradený dvojicou uzemňovacích pásikov na bočnej časti. Pripojené zariadenia môžu byť len s bočnými uzemňovacími páskami na sieťovej vidlici alebo bez ochranného kolíka (dvojitá vidlica). Hybridné zástrčky typu E/F možno bezpečne použiť.

Na výstupe spínacej zásuvky nie je možné používať vidlice a rozbočovacie zásuvky typu E.

Pripojené súbory

Ajax Socket datalist [*.pdf, 352.49 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ajax
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 6,4 cm
Hmotnosť: 80 g
Výška: 8,4 cm
Hĺbka: 6,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: batérie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: 868Mhz
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: AJAX 13327

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore