Ajax MotionProtect 5328 white detektor pohybu


Detekcia: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 65,90 €

1,32 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Ajax MotionProtect 5328 v bielej farbe je bezdrôtový PIR detektor pohybu, ktorý detekuje už prvý krok každého narušiteľa. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 700 m. Samozrejmosťou je autentizácia pre ochranu proti narušeniu. Detektor je vybavený systémom na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu. Detekčný algoritmus SmartDetect ignoruje pohyb zvierat s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm. Napájanie - batéria CR123A 3 V.

 

 

PIR detektor pohybu

Ajax MotionProtect je bezdrôtový PIR detektor pohybu, ktorý detekuje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov.Maximálny výkon

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 700 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Detekuje pohyb na vzdialenosť až 12 m.Ochrana proti sabotáži

Samozrejmosťou je autentizácia pre ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Interval kontroly pripojených komponentov môžete nastaviť v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Detektor je vybavený systémom na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

Plynulá prevádzka a jednoduchá inštalácia

Detekčný algoritmus SmartDetect ignoruje pohyb zvierat s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm. Digitálne teplotná kompenzácia umožňuje bezchybnú prevádzku nezávisle na klimatických podmienkach v stráženom priestore. Inštalácia je zaistená pomocou držiaku SmartBracket. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax MotionProtect 5328 white detektor pohybu

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené