Ajax SpaceControl 6108 black diaľkové ovládanie


Diaľkové ovládanie, Oblasť využitia: zabezpečenie, Technológia smart ovládania: 868Mhz, Použitie: interný, Napájanie: Batérie. Viac info


Cena 55,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,12 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtový diaľkový ovládač Ajax SpaceControl 6108 v čiernej farbe umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zabezpečovacieho systému stlačením tlačidla. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom na vzdialenosť až 1300 m v otvorenom priestore. Ovládač je vybavený ochranou proti zlyhaniu a sabotáži prostredníctvom autentizácie pre ochranu proti narušeniu a šifrovanej komunikácie s plávajúcim kódom. Poteší vás tiež jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni a jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. Výdrž batérie CR2032 je až 5 rokov (v závislosti od frekvencie použitia).

 

 

Intuitívne ovládanie

Bezdrôtový diaľkový ovládač Ajax SpaceControl umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zabezpečovacieho systému stlačením tlačidla. V krízovej situácii možno taktiež diskrétne spustiť tichý poplach tiesňovým tlačidlom.Komunikácia na vzdialenosť 1300 m

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom na vzdialenosť až 1300 m v otvorenom priestore, alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Umožňuje plné alebo čiastočné zabezpečenie systému vrátane vyhlásenia tiesňového poplachu.

Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži 

Ovládač je vybavený ochranou proti zlyhaniu a sabotáži prostredníctvom autentizácie pre ochranu proti narušeniu a šifrovanej komunikácie s plávajúcim kódom. Nechýba indikácia stavu systému pomocou červenej a zelenej LED diódy. Batéria ovládača vydrží až 5 rokov.

Jednoduchá inštalácia

Poteší vás tiež jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni a jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. K dispozícií je tiež možnosť integrácie do systémov iných výrobcov prostredníctvom integračných modulov Ajax (uartBridge/ocBridge Plus).
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax SpaceControl 6108 black diaľkové ovládanie

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami