Ajax DoorProtect 7063 white detektor otvorenia


Detekcia: vlámania, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 42,90 €

0,86 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Ajax DoorProtect 7063 v bielej farbe je univerzálny detektor otvorenia okien a dverí. Umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých podlažiach budovy. Ajax DoorProtect ponúka spoľahlivý high-end jazýčkový kontakt vyrobený v Spojenom kráľovstve s viac ako 1 000 000 spínacími cyklami bez zlyhania. K dispozícií je tiež ochrana proti zlyhaniu a sabotáži prostredníctvom autentizácie pre ochranu proti narušeniu. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

 

 

Bezdrôtová komunikácia

Ajax DoorProtect je univerzálny detektor otvorenia okien a dverí. Vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých podlažiach budovy.Komunikácia na vzdialenosť 1200 m

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom na vzdialenosť 1200 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží budovy. Nechýba možnosť integrácie do systémov iných výrobcov prostredníctvom integračných modulov Ajax (uartBridge/ocBridge Plus) a NC kontakt pre pripojenie externého detektora.Spoľahlivý high-end jazýčkový kontakt

Ajax DoorProtect ponúka spoľahlivý high-end jazýčkový kontakt vyrobený v Spojenom kráľovstve s viac ako 1 000 000 spínacími cyklami bez zlyhania. Vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu šetrí vašu energiu. Batéria CR123A 3 V vydrží až 7 rokov pri kontrole spojení s Ajax Hubom každú 1 minútu.

Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži 

K dispozícií je tiež ochrana proti zlyhaniu a sabotáži prostredníctvom autentizácie pre ochranu proti narušeniu. Môžete si nastaviť interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni, pomocou držiaka SmartBracket. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Silný magnet umožňuje spoľahlivú detekciu otvorenia až na vzdialenosť 20 milimetrov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia vlámania
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax DoorProtect 7063 white detektor otvorenia

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené