Ajax LeaksProtect 8065 black záplavový senzor


Záplavový senzor, Oblasť využitia: zabezpečenie, Detekcia: vody, Technológia smart ovládania: 868Mhz, Použitie: interný, Napájanie: Batérie. Viac info


Cena 52,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,06 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtový záplavový detektor Ajax LeaksProtect 8065 v čiernej farbe je miniatúrny detektor úniku vody, ktorý Vás behom pár sekúnd informuje o zaplavenie stráženého priestoru. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Ak voda v blízkosti detektora uschne alebo odtečie, dôjde k automatickému zrušeniu poplachu. Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži. Poteší vás rýchla inštalácia detektora voľným položením na rovný povrch.

Behom pár sekúnd informuje o zaplavení stráženého priestoru

Bezdrôtový záplavový detektor Ajax LeaksProtect je miniatúrny detektor úniku vody, ktorý Vás behom pár sekúnd informuje o zaplavenie stráženého priestoru. Ak voda v blízkosti detektora uschne alebo odtečie, dôjde k automatickému zrušeniu poplachu. Napájanie je pomocou 2 ks dodaných batérií AAA.

Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Vodotesný kryt je vybavený stupňom krytia IP65 a 8 poniklovanými kontaktmi.Ochrana proti zlyhaniu

Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži, nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia. Úspora energie je zabezpečená vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu.

Rýchla inštalácia

Poteší vás rýchla inštalácia detektora voľným položením na rovný povrch. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia vody
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax LeaksProtect 8065 black záplavový senzor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami