Ajax FireProtect 8188 black požiarny detektor


Detekcia: požiaru, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 76,90 €

1,54 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtový kombinovaný dymový a teplotný hlásič požiaru Ajax FireProtect 8188 v čiernej farbe by mal byť nevyhnutnou súčasťou Vášho zabezpečovacieho systému. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Ľahko sa inštaluje, je chránený proti sabotáži a má dlhú výdrž batérie. Hlásič je vybavený autentizáciou a systémom na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu proti narušeniu.

Dymový a teplotný hlásič požiaru

Bezdrôtový kombinovaný dymový a teplotný hlásič požiaru Ajax FireProtect by mal byť nevyhnutnou súčasťou Vášho zabezpečovacieho systému. Ľahko sa inštaluje, je chránený proti sabotáži a má dlhú výdrž batérie. Hlásič poskytuje autonómnu prevádzku aj bez nutnosti použitia Ajax Hubu. Napájanie je pomocou dodaných batérií 2x CR2 + 1x CR2032 s výdržou až 4 roky.

.Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. K dispozícii je fotoelektrický senzor pre rýchlu a spoľahlivú detekciu dymu. Nechýba možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia s ďalšími detektormi dymu. Samozrejmosťou je signalizácia poplachu pri prudkom nárastu teploty v miestnosti aj bez prítomnosti dymu.Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži

Hlásič je vybavený autentizáciou a systémom na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Nechýba nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia.Automatické upozornenie

Bezchybnú prevádzku zaistí automatické upozornenie užívateľa na vykonanie údržby detektora a vstavaná piezoelektrická siréna pre signalizáciu poplachu. Ovládanie, testovanie detektora a signalizácia poplachu sú zaistené prostredníctvom mobilnej aplikácie. Oceníte jednoduchú inštaláciu pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontovania krytu detektora a jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia požiaru
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax FireProtect 8188 black požiarny detektor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené