Ajax FireProtect Plus 8219 white kombinovaný detektor


Kombinovaný požiarny detektor, Oblasť využitia: zabezpečenie, Detekcia: požiaru, Technológia: 868Mhz, Použitie: interný, Napájanie: Batérie. Viac info


Cena 119,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,40 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtový kombinovaný dymový a teplotný hlásič požiaru a oxidu uhoľnatého (CO) Ajax FireProtect Plus 8219 v bielej farbe je navrhnutý pre komplexnú ochranu pred požiarom a oxidom uhoľnatým (CO). Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 300 m. Nechýba možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia s ďalšími detektormi dymu. Detektor je vybavený autentizáciou pre ochranu proti narušeniu, systémami na detekciu a potlačenie rušenia a nastaviteľným intervalom kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd.

 

Komplexná ochrana pred požiarom a oxidom uhoľnatým

Bezdrôtový kombinovaný dymový a teplotný hlásič požiaru a oxidu uhoľnatého (CO) Ajax FireProtect Plus je navrhnutý pre komplexnú ochranu pred požiarom a oxidom uhoľnatým (CO). Okamžite signalizuje poplach v prípade detekcie dymu, prudkého nárastu teploty alebo nebezpečnej koncentrácie oxidu uhoľnatého.

Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. K dispozícii ponuka fotoelektrický senzor pre detekciu dymu a elektrochemický senzor pre detekciu CO.

Autonómna prevádzka

Nechýba možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia s ďalšími detektormi dymu a signalizácia poplachu pri prudkom náraste teploty v miestnosti aj bez prítomnosti dymu. Autonómna prevádzka prebieha aj bez nutnosti použitia Ajax Hubu.

Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži

Detektor je vybavený autentizáciou pre ochranu proti narušeniu, systémami na detekciu a potlačenie rušenia a nastaviteľným intervalom kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Poteší vás inštalácia pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontovaní krytu detektora. Kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia požiaru
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax FireProtect Plus 8219 white kombinovaný detektor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami