Ajax MotionProtect Plus 8227 white detektor pohybu

Cena:
88,90 €

Pôvodná cena 109,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,78 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Ajax MotionProtect Plus 8227 v bielej farbe je bezdrôtový PIR detektor pohybu, ktorý detekuje už prvý krok každého narušiteľa. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 700 m. Detektor je vybavený systémom na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu. Disponuje naviac tiež mikrovlnným senzorom, ktorý filtruje komplexné rušenie spôsobené tepelným vyžarovaním kombinovaným s pohybom záclon, otrasmi žalúzií a silným slnečným žiarením. Detekčný algoritmus SmartDetect ignoruje pohyb zvierat s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm. Napájanie - batéria CR123A 3 V.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %
Popis produktu

 

 

PIR detektor pohybu

Ajax MotionProtect Plus je bezdrôtový duálny PIR detektor pohybu s mikrovlnným senzorom, ktorý detekuje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov, spôsobené tepelným vyžarovaním kombinovaným s pohybom záclon, otrasmi žalúzií a silným slnečným žiarením.Maximálny výkon

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 700 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Detekuje pohyb na vzdialenosť až 12 m.Ochrana proti sabotáži

Samozrejmosťou je autentizácia pre ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Interval kontroly pripojených komponentov môžete nastaviť v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Detektor je vybavený systémom na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

Plynulá prevádzka a jednoduchá inštalácia

Detekčný algoritmus SmartDetect Plus ignoruje pohyb zvierat s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm. Digitálne teplotná kompenzácia umožňuje bezchybnú prevádzku nezávisle na klimatických podmienkach v stráženom priestore. Inštalácia je zaistená pomocou držiaku SmartBracket. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: pohybu
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ajax
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 7,8 cm
Hmotnosť: 135 g
Výška: 11,6 cm
Hĺbka: 6,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: batérie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: pohybu

Ďalšie parametre

Technológia: 868Mhz
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: AJAX 8227

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore