Ajax DoorProtect Plus 9996 black detektor otvorenia

Cena:
65,90 €

Pôvodná cena 78,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,32 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Ajax DoorProtect Plus 9996 s otrasovým senzorom v čiernej farbe je univerzálny detektor otvorenia okien a dverí. Umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých podlažiach budovy. K dispozícii je vstavaný akcelerometer pre detekciu vibrácií, nárazov a uhlov náklonu proti zemi a NC kontakt na pripojenie externého detektora. Ajax DoorProtect ponúka spoľahlivý high-end jazýčkový kontakt vyrobený v Spojenom kráľovstve s viac ako 1 000 000 spínacími cyklami bez zlyhania. K dispozícií je tiež ochrana proti zlyhaniu a sabotáži prostredníctvom autentizácie pre ochranu proti narušeniu. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %
Popis produktu

 

 

Bezdrôtová komunikácia

Ajax DoorProtect s otrasovým senzorom je univerzálny detektor otvorenia okien a dverí. Vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých podlažiach budovy.Komunikácia na vzdialenosť 1000 m

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. K dispozícii je vstavaný akcelerometer pre detekciu vibrácií, nárazov a uhlov náklonu proti zemi a NC kontakt na pripojenie externého detektora.


Spoľahlivý high-end jazýčkový kontakt

Ajax DoorProtect ponúka spoľahlivý high-end jazýčkový kontakt vyrobený v Spojenom kráľovstve s viac ako 1 000 000 spínacími cyklami bez zlyhania. Vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu šetrí vašu energiu. Batéria CR123A 3 V vydrží až 7 rokov pri kontrole spojení s Ajax Hubom každú 1 minútu.

Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži 

K dispozícií je tiež ochrana proti zlyhaniu a sabotáži prostredníctvom autentizácie pre ochranu proti narušeniu. Môžete si nastaviť interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni, pomocou držiaka SmartBracket. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Silný magnet umožňuje spoľahlivú detekciu otvorenia až na vzdialenosť 20 milimetrov.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: vlámania
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ajax
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 5,8 cm
Hmotnosť: 85 g
Výška: 10,1 cm
Hĺbka: 3,3 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: batérie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: vlámania

Ďalšie parametre

Technológia: 868Mhz
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: AJAX 9996

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore