Ajax KeyPad white 8706 klávesnica

  • Doprava zadarmo

Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Ajax KeyPad 8706 v bielej farbe je bezdrôtová dotyková klávesnica, umožňujúca jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému zadaním číselného kódu či stlačením tlačidla. Umožňuje plné, alebo čiastočné zabezpečenie systému vrátane vyhlásenia tichého poplachu. Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži, nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia. Oceníte jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. Napájanie je pomocou dodaných batérií 4x AAA.

 

Jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému

Ajax KeyPad je bezdrôtová dotyková klávesnica, umožňujúca jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému zadaním číselného kódu či stlačením tlačidla. V krízovej situácii možno taktiež diskrétne spustiť tichý poplach. Umožňuje plné, alebo čiastočné zabezpečenie systému vrátane vyhlásenia tichého poplachu.

Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1700 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy.


Ochrana proti zlyhaniu

Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži, nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia. Klávesnica je vybavená systémami pre detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

Inštalácia pomocou držiaka

Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontáže krytu. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Oceníte jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax KeyPad white 8706 klávesnica

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené