Akčné hry na PS 4

Napínavý a nabitý dej, ktorý vás úplne pohltí. Bojujte o svoj život, porážajte nepriateľov, strieľajte z tých najlepších zbraní a zachraňujte svet. Akčné hry vám jednoducho nedajú vydýchnuť. Všetky tituly sú určené pre herné konzoly PlayStation 4, no vďaka spätnej kompatibilite si väčšinu z nich zahráte aj na PlayStation 5. Ktorý z nich bude ten váš?

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Cd projekt
Značka

Zobrazujeme 2 výsledkov. Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Cyberpunk 2077 PS4 hra

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 5

Cyberpunk 2077 PS4 hra

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: RPG, Lokalizácia: anglická


61,90 €
49,90 €

Zaklínač 3: Divoký hon GOTY - PS4 hra

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 1

PS4 - Zaklínač 3: Divoký hon

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: RPG, Lokalizácia: česká


46,99 €
34,90 €

O kategórii

Akčné hry na PS4: Svet s troškou akcie

Milovníci adrenalínu, napätia a hernej konzoly PlayStation 4 si prídu na svoje. Akčné hry vás svojím príbehom vtiahnu do deja už od prvej minúty. Nie nadarmo patrí tento žáner medzi užívateľsky najobľúbenejšie.

Ak sa nebojíte bitiek, vojen, démonov či zombíkov a chcete, aby zvíťazilo dobro nad zlom, potom sú akčné tituly ako stvorené pre vašu hernú konzolu! Herný a zvukový zážitok navyše umocníte s hernými slúchadlami, ktoré ľahko pripojíte ku svojej PS4 konzole.

Najobľúbenejšie akčné hry na PS4: Hrdinom môže byť každý

Hranie akčných hier otvára vesmír nekonečných možností a zábavy. Ocitnite sa aspoň na malú chvíľku v roli Spider-Mana alebo zažite svet superhrdinov zo známych komiksových postáv ako Captain America, Iron Man, Hulk, Thor. Stretnite na vašich cestách legendárne grécke postavy a mytologické príšery a staňte sa na chvíľu hrdinom aj vy. Objavte svet fantázie a vyberte si ten váš najlepší akčný titul.

Ktoré hry na PS4 patria medzi tie najobľúbenejšie?

TIP: Vyskúšajte hranie hier aj vo virtuálnej realite a umocnite svoje herné zážitky.