Akčné hry na XBOX SERIES X

Postavte sa voči najobávanejším protivníkom, zvládnite nečakané výzvy či náročné misie a bojujte proti svetovým hrozbám. S akčnými hrami určenými pre herné konzoly Xbox Series X si vychutnáte tie najlepšie súboje. Pripravte sa na napínavé a nebezpečné momenty aj vy!

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 8 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Akčné momenty s Xboxom

Svet akcie a napätia o akom ste snívali. Vychutnajte si tie najlepšie herné momenty plné adrenalínu a vzrušenia s akčnými hrami, ktoré si môžete zahrať nielen ako samostatný hráč, ale aj s ostatnými spoluhráčmi online. Súboje tak môžete zvádzať spolu s vašimi priateľmi, a tak si naplno vychutnať napínavý herný svet. Všetky herné tituly sú určené pre herné konzoly Xbox Series X, no akčné hry si môžete vychutnať aj v prípade, že vlastníte hernú konzolu Xbox 360.

Už žiadna nuda

Zabudnite na problémy a okolitý svet a ocitnite sa v koži akčného bojovníka, likvidujte nepriateľov v podobe démonov či zombíkov, vychutnávajte si veľký arzenál zbraní, verbujte nové jednotky, navštívte ikonické miesta a zachráňte svet, ktorý sužujú kruté časy. Spestrite si vaše herné zážitky, vyberte si obľúbený akčný titul a vychutnávajte si boj dobra so zlom aj vy.

TIP pre vás: Prehĺbte vaše herné zážitky aj so správnym herným osvetlením.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore