AL-KO 38 E , Prevzdušňovač

Cena:
119,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický prevzdušňovač AL-KO 38 E je dobre využiteľný na úpravu väčších zatrávnených plôch (do 800m2). Je poháňaný 1300W elektrickým motorom a zvláda 3 funkcie: frézovanie, prevzdušňovanie a zbieranie. Dôležitým parametrom je, že sa dá centrálne nastaviť jedna z 5 pracovných hĺbok. Súčasťou balenia je frézovací nadstavec vybavený 14 špeciálnymi nožmi z tvrdenej ocele a prevzdušňovací nadstavec s 24 oceľovými pružinami s excentrickým upevnením. Výmena uvedených nadstavcov je veľmi jednoduchá, bez akéhokoľvek náradia, len pomocou nastaviteľnej skrutky. K vášmu pohodliu je prispôsobená aj rukoväť prevzdušňovača, ktorej výška sa dá prestaviť.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

AL-KO 38 E je kvalitný pomocník, s ktorým zvládnete hneď tri funkcie, frézovanie, prevzdušňovanie a zber trávy do koša. K tomu je v balení dodávaný frézovací valec, prevzdušňovací valec a tiež zberný vak. Obsluha prístroja je veľmi jednoduchá. Pracuje s dostatočnou šírkou pre rýchle prevzdušnenie (pracovná šírka prevzdušňovania 37cm) alebo frézovanie (pracovná šírka frézovania 38cm).

Nadstavce

Frézovací nadstavec je vybavený 14 špeciálnymi nožmi z tvrdenej ocele a prevzdušňovací nadstavec s 24 oceľovými pružinami s excentrickým upevnením. Výmenu valcov zvládnete bez použitia náradia, všetko zvládnete pomocou nastavenia skrutky a matice. O tom, či ste valec správne nasadili, vás upovedomí bezpečnostný ukazovateľ.Správna pracovná hĺbka

Máte možnosť využiť a nastaviť jednu z piatich pracovných hĺbok. Nastavenie je zase veľmi ľahké, stačí rukou otočiť spínač a centrálne nastaviť hĺbku. Je to dosť dôležitá vlastnosť aby ste zabránili opotrebovaniu alebo dokonca poškodeniu koreňov trávy.

Nastaviteľná pracovná výška

Aby vaša práca bola maximálne príjemná a nezaťažovala vás, ponúka AL-KO 38 E možnosť nastavenia pre vás vyhovujúcej výšky rukoväte. Vďaka čomu je prístroj aj jednoducho skladný.

Prevzdušňovanie (vertikulácia)

Vertikulácia sa používa na odstránenie splstnatených zvyškov trávy, buriny a tiež na prerezanie vrchnej vrstvy pôdy. Následne sa zlepší príjem živín, vzduchu a vlahy a zlepší sa prekorenenie trávy a trávnik sa omladzuje. Pred vertikuláciou je potrebné trávnik pokosiť a následne prerezať, pozdĺžne a priečne. Dôležité je pozbierať vysekanú plsť, trávnik polievať a hnojiť. A tak pomocou tohto prístroja AL-KO 38 E budete mať krásny trávnik.

 • Výkon: 1300 W
 • Napájanie: 230 V
 • Prevzdušňovací valec: 24 oceľových pružín
 • Frézovací valec: 14 oceľových nožov
 • Kosiace teleso: Plast PP
   
 • Pre trávnaté plochy do: 800 m2

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výkon: 1,3 kW
Motor-Výrobca: AL-KO
Typ prevzdušňovača: Elektrický
Prac.šírka prevzdušňovania: 37 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Al-ko
Výkon: 1,3 kW
Motor-Výrobca: AL-KO
Typ prevzdušňovača: Elektrický
Prac.šírka prevzdušňovania: 37 cm
Pracovná šírka frézovania: 38 cm

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 37 cm
Hmotnosť: 14 Kg

Dizajn

Objem koša: 55 L

Ostatné

Kód produktu: 112800

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore