AL-KO 38 HM, Vretenová kosačka vystavený kus s plnou zárukou

 • Momentálne nie je možné produkt kúpiť online, môžete si ho však rezervovať v predajniach, v ktorých je na sklade.
 • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 64,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Vretenová kosačka AL-KO 38 HM s ľahkým robustným telesom je určená pre kosenie trávnych plôch do 250 m2. Má pracovnú šírku až 38 cm a štyri nastaviteľné polohy výšky strihu 14 až 35 cm. Päť špeciálnych nožov z tvrdenej nepriľnavej ocele pomocou bezdotykovej techniky rezu zabezpečí šetrnú a dokonalú úpravu trávnika, bez poškodenia špičiek trávy. AL-KO 38 HM vám umožní vytvoriť úžasný anglický trávnik, pričom oceníte bezhlukové a rýchle kosenie.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 23 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Komfortná vretenová kosačka AL-KO 38 HM Soft Touch s ľahkým robustným telesom je špeciálne upravená k tomu, aby ste s ňou efektívne a kvalitne pokosili i väčšie trávne plochy, bez poškodenia trávy. To všetko bez hluku, ekologicky. Proti poškodeniu ju chráni gumový nárazník.

Má pracovnú šírku až 38 cm a táto úprava zaisťuje rýchly postup práce a stačí na úpravu plôch do 250 m2. Štyri nastavenia výšky strihu od 14 cm do 35 cm vám umožnia vytvoriť trávnik podľa vašej potreby a predstáv. Gumové kolesá sú drsné a špeciálne profilované, zaručujú rýchly štart, optimálny ťah a tým kosenie bez oneskorenia aj pri obvykle ťažšom štarte práce a eliminujú tak vaše namáhanie. Tiež jednoosové prevedenie tejto kosačky spôsobuje, že je veľmi ľahko ovládateľná a zvláda a kopíruje pohodlne i nerovný terén.

Vretenová kosačka AL-KO 38 HM Softtouch je vybavená zvlášť kvalitnými nožmi pre dokonalú úpravu trávy. Sú zo špeciálnej tvrdenej ocele s nepriľnavým typom povrchu. Neostáva na nich prilepený materiál a strih je perfektný a hladký. Technika kosenia je bezdotyková, čo znamená, že sa pri sekaní nožový valec a spodný nôž nedotýkajú. Je to veľmi efektívna a šetrná metóda, ktorá zabraňuje rozstrapkávaniu špičiek trávy, zanecháva ju zdravú a zamedzuje schnutiu a žltnutiu jej koncov. Špeciálne 128 mm vreteno v tvare V týchto nožov nie len umožní zmienený dokonalý strih, ale zaplní i zberný kôš, ktorým môžete kosačku dovybaviť.

Váha tohto prístroja je len okolo 8 kg, preto bude manipulácia s ňou veľmi príjemná. Aj vďaka nízkemu hluku tohto spôsobu kosenia si prácu s ňou obľúbite a samozrejmosťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť. Vytvoriť dokonalý anglický trávnik bude pre vás s vretenovou kosačkou AL-KO 38 HM Softtouch hračkou a zábavou.

 • Kosiace vreteno: 128 mm
 • Priemer kolies: 220 mm
   
 • Pre trávnaté plochy do: 250 m2
 • Výška strihu: 4 polohy
   
 • Hmotnosť: 7,9 kg

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ kosačky: Ručná

Ďalšie vlastnosti

Značka: Al-ko
Záber: 38 cm
Typ kosačky: Ručná
Výška strihu: 35
Kolesá Ø predné/zadné: 220
Počet nožov: 5

Fyzické vlastnosti a farba

Hmotnosť: 7,9 Kg

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore