AL-KO 40 E

 • Zľava 15 %

Elektrická kosačka, Typ kosačky: Elektrická, Príkon: 1400 W, Záber: 40 cm, Objem koša: 43 l, Výška strihu: 28-68 mm. Viac info


Cena 169,99 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 199,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Elektrická rotačná kosačka AL-KO Comfort 40 E je zariadenie pre využitie v záhrade, ktoré sa s ľahkosťou postará hneď o tri funkcie: dokáže kosiť a zbierať posekanú trávu a tiež mulčovať. Kosačka je vďaka svojej nízkej váhe ľahko ovládateľná, široké kolesá, ktorými je vybavená sa starajú o pohodlný a optimálny pohyb. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je navyše aj nastaviteľná a spolu s jednoduchým nastavením výšky strihu sa stará o bezproblémový chod a obsluhu. K dispozícii je 6 voliteľných úrovní strihu. AL-KO Comfort 40 E je vhodná pre väčšie upravované pozemky, do 600 m² a pracuje so šírkou strihu 40 cm.

Prakticky využiteľný model od AL-KO zaujímavý svojou prepracovanosťou a jednoduchosťou v ovládaní. Konštruktéri mysleli predovšetkým na dokonalú funkčnosť a komfort pri používaní.

Keďže kosačka AL-KO Comfort 40 E ponúka viac funkcií, je len na vás, ktorú si vyberiete a využijete. Môžete použiť klasické kosenie a zároveň zachytávanie trávy do zberného koša alebo použiť mulčovací klin. Ten jednoducho nasadíte namiesto zberného koša a jemne posekaná tráva poslúži ako prírodné hnojivo. Pri procese sa tráva rozseká na drobnú drť. Tá sa dostane ku korienkom trávy, kde sa rozloží, trávu pohnojí a zároveň zabráni úniku vlahy. Mulčovanie je ideálnym spôsobom hnojenia a starostlivosti o trávnik. Takto vyriešite aj ďalší problém, kam s posekanou trávou.

Množstvo vylepšení sa stará o váš komfort pri obsluhe. Ergonomicky tvarovaná rukoväť sa nie len pohodlne drží ale je aj jednoducho nastaviteľná a v neposlednom rade robí z kosačky dobre skladného pomocníka. Práca je pohodlná, nezaťažuje vaše telo a nie je až taká únavná.

AL-KO Comfort 40 E je vybavená rukoväťou na prenášanie. Tá jednak poslúži k prekladaniu celej kosačky alebo ju môžete využiť pri manipulácii so zberným košom.

Pohodlné je centrálne nastavenie výšky strihu. Poslúži k tomu jedno madlo. S jeho pomocou a tiež vďaka vybaveniu silnou pružinou je nastavenie rýchle a ľahké. K dispozícii je 6 rôznych výšok strihu, v rozmedzí 28-68 mm.

Kosačka má klinovitý tvar, čo ju predurčuje k bezproblémovému koseniu aj pod kríkmi a stromami. Je opatrená štyrmi XL kolesami pre dokonalý pohybový komfort.

 • Výkon:1400 W
 • Napájanie: 230V 
   
 • Výška strihu: 28 - 68 mm (6 nastaviteľných polôh)
 • Kosiace teleso: Plast PP
   
 • Priemer kolies (predné / zadné): 165 / 200 mm 
 • Určené pre trávnaté plochy do: 600 m2
 • Hmotnosť: 19 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 19 Kg
Objem koša 43 L
Príkon 1400 W
Záber 40 cm
Typ kosačky Elektrická

Hodnotenie

4,8 / 5

5 recenzií AL-KO 40 E

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ladislav

9. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaStanislav

2. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéJozef

25. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMiroslava

23. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Mala hmotnosť jednoduchá obsluha.
 • negatíva som zatiaľ nenasla

celkovo este malo používaná ale zatiaľ bez problémov.