AL-KO BC 330 MT, Benz. krovinorez

 • Zľava

Krovinorez, Typ krovinorezu: Benzínový, Výkon: 0,9 kW, Objem motora: 32,6 cm3, Motor: 2-taktný, Hmotnosť: 7,8 kg. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skvelý benzínový krovinorez resp. výkonná motorová kosa AL-KO BC 330 MT je nástroj, ktorý využijete pri úprave krovín a stromov v záhrade. Krovinorez je vybavený kovovým trojzubcom. Okrem toho má k dispozícii hlavu s cievkou a reťazovú pílu s plotostrihom. Na jednoduchú prepravu slúži deliteľná tyč. Umožňuje nie len ľahšiu prepravu, ale aj jednoduchšie uskladnenie nástroja pretože pri uskladňovaní získate viac miesta.

Skvelý benzínový krovinorez AL-KO BC 330 MT sa nazýva tiež motorová kosa. Je to vďaka svojmu kyvadlovému pohybu, ktorý je vykonávaný pri práci. Je veľmi výkonný a dokážete ho využiť pri rôznych činnostiach v záhrade. Pomôže vám pri kosení trávnika, dosiahnete ním aj na ťažšie dostupné miesta, ale využijete ho aj pri orezávaní drevín ako je napr. krovie, tenšie konáre a pod. Nástroj je všestranný a vďaka skvelým parametrom sa s ním dobre pracuje.

Motor je 2 taktný a dosahovaný výkon je 0,9 kW. Otáčky dosahujú7000 ot/ min. Dĺžka lišty je 3900mm a nastavenie struny Tipp automatika.

Tento model je dodávaný s kovovým trojzubcom, ktorý zužitkujete pri úprave hustejšieho porastu. Ďalej je dodávaná hlava s cievkou a reťazová píla, s ktorou jednoducho osekáte tenšie konáriky. Plotostrih, ktorý je tiež súčasťou výbavy, vám pomôže pri úprave živých plotov. Je jedno či potrebujete upravovať váš pozemok dole na zemi pri kosení, alebo naopak, potrebujete pracovať vyššie, pri úprave živých plotov. S týmto všestranným nástrojom to nebude problém.

Ovládacie prvky nástroja sú umiestnené v rukoväti. Tým sú ľahko dostupné a pri práci sa dobre ovládajú. Rukoväť je ergonomická a vďaka tomu je zabezpečený jednoduchý a pohodlný úchop, čo tiež prispieva k optimalizácii pri práci a k dosiahnutiu optimálnych výsledkov.

Krovinorez je vybavený deliteľnou tyčou. Vďaka nej dosiahnete úsporu miesta a nástroj sa jednoduchšie preváža, napr. v kufri auta. Celková váha nástroja je 7,8 kg.

 • 2-taktný motor
 • Výkon: 0,9 kW
 • Objem valcov: 32,6 ccm
 • Otáčky: 7000 ot. / min.
   
 • Dĺžka lišty: 3900 mm
 • Nastavenie struny: Tipp automatika
   
 • Hmotnosť: 7,8 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výkon 0.9 kW
Objem motora 32.6 cm³
Typ krovinorezu Benzínový
Motor 2-taktný

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AL-KO BC 330 MT, Benz. krovinorez

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami