AL-KO HT 440, plotostrih

Cena:
74,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skvelé elektrické plotové nožnice AL-KO HT 440 tzv. plotostrih sú vybavené vodováhou, vďaka ktorej je dosiahnutý rovný strih. Rezný nástroj je tvorený bezpečnostnými protiidúcimi nožmi, ktoré sú brúsené diamantom. Príkon nástroja dosahuje 440 W a počet kmitov 3 400 ot./min. Súčasťou nožníc je ochrana proti nárazu, a preto sú nože chránené pred poškodením pri zastrihávaní pri zemi alebo pri stenách. Odľahčenie kábla je zabezpečené držiakom a tým nedôjde k uvoľneniu zástrčky zo zásuvky.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Skvelé elektrické plotové nožnice AL-KO HT 440 tzv. plotostrih sú vhodné na strihanie plotov a vy pohodlne a komfortne ostriháte konáriky vašich živých plotov a dosiahnete dokonalý výsledok. Nožnice sa stanú vaším pomocníkom, bez ktorého si prácu v záhrade nebude ani vedieť predstaviť. Nástroj disponuje parametrami, vďaka ktorým bude dosiahnutý výsledok optimálny a to bez veľkej námahy. Nožnice sa určite stanú vhodným darčekom pre každého zanieteného záhradkára. Tento model je určený na strihanie menších, ale aj väčších kríkov a plotov.

Súčasťou prístroja je integrovaná vodováha. Tá zabezpečuje, že sa vám pri strihaní bez problémov podarí dodržať rovný priamy strih. Preto bude váš plot ostrihaný rovnako a nevzniknú vám nevzhľadné, zle ostrihané miesta. Teleso je vyrobené z pevného plastu, čo je zárukou dlhej životnosti.

Dĺžka lišty má 44 cm a priemer strihu je 16 m. Príkon nástroja dosahuje 440 W. Počet kmitov je 3400 ot/min. Rezný nástroj je tvorený bezpečnostnými protiidúcimi nožmi, ktoré sú brúsené diamantom a sú ostré a kvalitné. Aby nedochádzalo pri práci k poškodeniu nožov, sú nožnice vybavené ochranou proti nárazu. Najviac ju oceníte v prípade ak striháte popri stene alebo blízko pri zemi. Vďaka ochrane vám nehrozí poškodenie a tým znehodnotenie nožov.

Po práci máte možnosť uložiť si nástroj na stenu a to pomocou puzdra na lištu, ktoré nájdete pribalené a dá sa namontovať na stenu či už v garáži alebo dielni. Preto budete mať nožnice uložené skladne, prehľadne a vždy na jednom mieste. Tým sa vyhnete zdĺhavému hľadaniu v prípade, že ich budete opätovne potrebovať.

Súčasťou výbavy je aj držiak, ktorý zabezpečuje odľahčenie kábla, a preto nedochádza k uvoľňovaniu zástrčky zo zásuvky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 440 W
Dĺžka lišty: 440 mm
Typ nožníc: Elektrické

Ďalšie vlastnosti

Značka: Al-ko
Typ ostria: dvojitý
Dĺžka lišty: 440 mm
Vzdialenosť nožov: 16 mm
Typ nožníc: Elektrické
Počet zdvih.vo voľnobehu: 3400 /min

Fyzické vlastnosti a farba

Hmotnosť: 3200 g

Energetické údaje

Príkon: 440 W

Ostatné

Kód produktu: 112679

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore