AL-KO HT 440, plotostrih


Nožnice na živý plot, Typ nožníc: Elektrické, Príkon: 440 W, Dĺžka lišty: 440 mm. Viac info


Cena 89,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Skvelé elektrické plotové nožnice AL-KO HT 440 tzv. plotostrih sú vybavené vodováhou, vďaka ktorej je dosiahnutý rovný strih. Rezný nástroj je tvorený bezpečnostnými protiidúcimi nožmi, ktoré sú brúsené diamantom. Príkon nástroja dosahuje 440 W a počet kmitov 3 400 ot./min. Súčasťou nožníc je ochrana proti nárazu, a preto sú nože chránené pred poškodením pri zastrihávaní pri zemi alebo pri stenách. Odľahčenie kábla je zabezpečené držiakom a tým nedôjde k uvoľneniu zástrčky zo zásuvky.

Skvelé elektrické plotové nožnice AL-KO HT 440 tzv. plotostrih sú vhodné na strihanie plotov a vy pohodlne a komfortne ostriháte konáriky vašich živých plotov a dosiahnete dokonalý výsledok. Nožnice sa stanú vaším pomocníkom, bez ktorého si prácu v záhrade nebude ani vedieť predstaviť. Nástroj disponuje parametrami, vďaka ktorým bude dosiahnutý výsledok optimálny a to bez veľkej námahy. Nožnice sa určite stanú vhodným darčekom pre každého zanieteného záhradkára. Tento model je určený na strihanie menších, ale aj väčších kríkov a plotov.

Súčasťou prístroja je integrovaná vodováha. Tá zabezpečuje, že sa vám pri strihaní bez problémov podarí dodržať rovný priamy strih. Preto bude váš plot ostrihaný rovnako a nevzniknú vám nevzhľadné, zle ostrihané miesta. Teleso je vyrobené z pevného plastu, čo je zárukou dlhej životnosti.

Dĺžka lišty má 44 cm a priemer strihu je 16 m. Príkon nástroja dosahuje 440 W. Počet kmitov je 3400 ot/min. Rezný nástroj je tvorený bezpečnostnými protiidúcimi nožmi, ktoré sú brúsené diamantom a sú ostré a kvalitné. Aby nedochádzalo pri práci k poškodeniu nožov, sú nožnice vybavené ochranou proti nárazu. Najviac ju oceníte v prípade ak striháte popri stene alebo blízko pri zemi. Vďaka ochrane vám nehrozí poškodenie a tým znehodnotenie nožov.

Po práci máte možnosť uložiť si nástroj na stenu a to pomocou puzdra na lištu, ktoré nájdete pribalené a dá sa namontovať na stenu či už v garáži alebo dielni. Preto budete mať nožnice uložené skladne, prehľadne a vždy na jednom mieste. Tým sa vyhnete zdĺhavému hľadaniu v prípade, že ich budete opätovne potrebovať.

Súčasťou výbavy je aj držiak, ktorý zabezpečuje odľahčenie kábla, a preto nedochádza k uvoľňovaniu zástrčky zo zásuvky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 440 W
Dĺžka lišty 440 mm
Typ nožníc Elektrické

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AL-KO HT 440, plotostrih

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

pavol

5. 7. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania

Som spokjný s výrobkom, splňa moje očakavanie.