Aliens: Fireteam Elite - PS4 hra


  Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická,


  Cena 39,90 €

  0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Aliens: Fireteam Elite je určená pre platformu PlayStation 4. Hra sa odohráva v kultovom svete Aliens, v ktorom záhadný núdzový signál presmeruje tvoju bojovú jednotku do vonkajších kolónií, ke už na vás čakajú smrtiace légie xenomorfov, tajomstvo a prastaré mimozemské trosky. Bojuj proti vlnám desivých xenomorfov a syntetickým nepriateľom z radov Weyland-Yutani. Vytvor si a prispôsob vlastného koloniálneho bojovníka. Vyber si z celej rady tried, zbraní, vybavenia a perkov a bojuj proti obrovskej presile v štyroch jedinečných kampaniach.

   

   

  Jedinečný lov

  Zohraj kľúčovú úlohu v epických udalostiach, ktoré sa odohrávajú 23 rokov po pôvodnej trilógii Votrelca, ako koloniálny mariňák na palube UAS Endeavor, kde bojuješ proti desivej hrozbe xenomorfov. Uchváti vás strhujúca grafika, jedinečný nepriatelia, silné zbrane a vybavenie, desivé zvuky a realistické prostredie.

  Zaútoč

  Postav sa obrovskej presile s viac ako 20 druhmi nepriateľov vrátane 11 rôznych xenomorfov, pričom každý má inú inteligenciu a dokáže vás rôzne prepadnúť, prekabátiť a zlikvidovať. Využívaj kryty a tímovú spoluprácu, aby ste prežili mimozemskú hrozbu.

  Prispôsob si svoj tím

  Máš na výber z 5 unikátnych tried – strelec, demolačný expert, technik, doktor a prieskumník. Každý z nich má vlastné špeciálne schopnosti a perky. Rozsiahly arzenál ti ponúka viac než 30 zbraní a 70 doplnkov.

  Aliens: Fireteam Elite - PS4 hra

   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Médium BLU-RAY
  Platforma PlayStation 4
  Typ hry Akčné
  Lokalizácia anglická

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Aliens: Fireteam Elite - PS4 hra

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené