Aligator A670 čierny


Mobil, 2,2" displej, Rozlíšenie: 220x176 px, Slot pre pamäťovú kartu, 128 MB RAM, Bluetooth, 0,3 Mpx hlavný fotoaparát, 900 mAh batéria, micro sim, Konektor: USB-C, Podpora siete: 2G. Viac info

Farba


Cena 42,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,86 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Klasický tlačidlový mobilný telefón Aligator A670 Senior je svojou výbavou zameraný aby vyhovel seniorom. Dostatočne veľké tlačidlá sa dobre ovládajú a zobrazenie prebieha na 2,2 palcovom farebnom TFT displeji v rozlíšení 220 x 176 pixelov. malé kompaktné rozmery a nízka hmotnosť ľahšie uchopenie telefónu v ruke aj jeho prenášanie. Tento model má slot na pamäťovú kartu, cez ktorú viete rozšíriť pamäť a vložiť si napríklad obľúbenú hudbu. Prítomné je tiež SOS tlačidlo v prípade núdze, ako aj SOS SMS a SOS Locator.

Navrhnutý pre seniorov

Klasický mobilný telefón ALIGATOR A670 Senior bol vyvíjaný tak, aby vyhovel potrebám aj starších ľudí. Má 2,2 palcov veľký displej v dobre viditeľným a kontrastným zobrazením a taktiež veľké tlačidlá, ktoré seniori ľahko rozoznajú práve pre veľké popisy na nich.

SOS tlačidlo pre prípad núdze

Okrem bežne používaných tlačidiel pre písanie a ovládanie telefónu je k dispozícii SOS tlačidlo v prípade núdze, ktoré stačí zatlačiť a s funkciou SOS Locator odošle SMS správu s polohou a núdzovou SMS správou na Vami prednastavené čísla. K dispoziícii je možnosť nastaviť 5 rôznych telefónnych čísel.

Jednoduché ovládanie

Uľahčením pri ovládaní telefónu je aj možnosť priradiť fotografie k jednotlivým kontaktom. V telefónnom zozname možno môžete nechať zobraziť galériu fotografií a jednoducho vybrať podľa obrázku osobu, ktorej chcete zavolať. Pamäť telefónu pojme 500 kontaktov a 50 SMS. Ak chcete pamäť rozšíriť, stačí vložiť pamäťovú microSD kartu. Batéria telefónu má kapacitu 900 mAh a v pohotovostnom režime vydrží až 360 hodín (15 dní), pričom dĺžka telefonátu na jedno nabitie je asi 420 minút.

VGA fotoaparát, FM rádio aj prehrávač hudby

ALIGATOR A670 Senior má integrovaný VGA fotoaparát s rozlíšením 0,3 Mpx pre zachytenie fotografií. Možnosti k zábave ponúka FM rádio, ale aj prehrávač hudby a videí a ďalšími funkciami sú budík, svietidlo či kalkulačka. Jednoduché pripojenie pokrýva Bluetooth rozhranie a súčasťou balenia je tiež nabíjací stojan.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2.2 "
Rozlíšenie displeja (px) 220x176
Typ telefónu Klasický
Operačná pamäť RAM 128 MB
Podpora siete 2G

Hodnotenie

4,9 / 5

8 recenzií Aligator A670 čierny

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Lukáš

12. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMOnika

31. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

23. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaGabriela

5. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Jednoduchosť ovládania
  • Praktické nabíjanie pomocou stojanu
  • Vhodná veľkosť tlačidiel - seniorom sa dobre "triafa" na tlačidlá
  • SOS tlačidlo je možné deaktivovať - nehrozí stlačenie omylom vo vrecku

Jedinú nevýhodu vidím v zmene nastavení - ton zvonenia, rýchla voľba, atď... Pokiaľ nie je senior v technike zbehlejší, pravdepodobne s tým bude mať problém. Samotné používanie telefónu je ale inak veľmi intuitívne a jednoduché.