Amica KGCR 387100 R


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 181 l, Objem mrazničky: 63 l, Ročná spot. energie: 202 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Šírka: 55 cm, Výška: 181 cm. Viac info


Cena 578,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Amica KGCR 387100 R elegantnom červenom prevedení s celkovým využiteľným objemom 244 litrov ponúka dostatočne veľký priestor pre uloženie vašich potravín. Z celkového objemu, chladiacej časti patrí 181 litrová a mraziacej časti 63 litrová kapacita. Pre uloženie väčšich potravín sú v chladiacej časti prispôsobené praktické poličky vyrobené zo skla, zásuvka na ovocie a zeleninu a plastové priehľadné zásuvky v časti mraziacej. Pri výpadku prúdu zachová vaše potraviny v bezpečí po dobu 15-tich hodín.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100 R má prispôsobený interiér, ktorý je zhotovený pre čo najpohodlnejšie uskladnenie vašich potravín. V chladiacej časti sa nachádzajú štyry poličky, ktoré sú vyrobené zo skla. K dispozícii je aj jedna zásuvka na ovocie a zeleninu, ktorá zabezpečí optimálne podmienky ich skladovania so zachovaním čerstvosti. Interiér si môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb a to vďaka policiam, ktoré sú výškovo nastaviteľné, čo umožňuje uskladnenie aj väčších alebo vyšších kusov potravín alebo fliaš. Poličky sa nachádzajú aj v dvierkach chladničky a sú prispôsobené pre uskladnenie veľkých fliaš. Celkový využiteľný objem chladiacej časti je 181 litrov.

Mraziaca časť

Mraznička ponúka čistý objem 63 litrov a nachádza sa na v dolnej časti kombinovanej chladničky Amica KGCR 387100 R. Pre uloženie vašich potravín ponúka tri zásuvky, do ktorých môžete pohodlne a bezpečne uložiť aj väčšie kusy mäsa. Zásuvky sú vyrobené z priehľadného plastového materiálu, čo zaisťuje lepší prehľad bez ich otvorenia. Mraznička sa postará o účinné zamrazenie troch kilogramov potravín za 24 hodín a jej skladovacia doba pri poruche je 15 hodín.

Povrchové prevedenie

Interiér kombinovanej chladničky Amica KGCR 387100 R  je vybavený príjemným LED osvetlením, ktoré zaistí lepšiu viditeľnosť na vaše uskladnené potraviny. Povrchové prevedenie kombinovanej chladničky je v červenej farbe. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 55 cm
Výška 181 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Amica KGCR 387100 R

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Lea

30. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Je úžasná, za tu cenu stačí, nezabera veľa miesta,je krásna a taaa farba woow